reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Spradzilam sobie detektorem tetna i znalazlam bejbi bardziej po lewej,czy jakies teorie co do czy to chlopiec czy dziewczynka moze byc?
Chyba wczoraj był ten wątek poruszany :) ... u mnie dzidzia daje znać po prawej stronie. Według "zabobonów" powinna to być dziewczynka, ale mi Pani ginekolog już 2 razy potwierdzała chłopca także chyba nie warto w to do końca wierzyć :)
 
Chyba wczoraj był ten wątek poruszany :) ... u mnie dzidzia daje znać po prawej stronie. Według "zabobonów" powinna to być dziewczynka, ale mi Pani ginekolog już 2 razy potwierdzała chłopca także chyba nie warto w to do końca wierzyć :)
U mnie po lewej częściej i dziewczyna z nifty
 
No zdecydowanie :( ...a wiesz może czy mu powiedziała później o ciąży i dziecku ? Kurde naprawdę sytuacja nie do pozazdroszczenia :(
Tak, wydzwaniał do niej do szpitala, że chce zobaczyć dziecko, ale mu nie pozwalała. Ona w ogóle nie wyglądała jakoś wiecie, na skrzywdzoną przez życie. Raczej zadowolona już była po porodzie ;)
 
W poprzedniej ciąży miałam takie uczucie jakby skóra na brzuchu się napinała, robił się napięty, jakby twardszy, ale trwało to krótko. Nie bolalo. Zazwyczaj przy dłuższym chodzeniu. Pojawiło się bardzo szybko, jeszcze przed połową ciąży, ale nie pamiętam dokładnie kiedy... Miałam nakaz oszczędzania się, jak najwięcej leżeć. Synek od samego początku siedział bardzo nisko na wylocie, no i urodził się miesiąc wcześniej ;)
Ja taki czuje napięty jak się najem mocno i nie pomyślałam że to coś złego tylko, że się nawpieprzałam jak świnka 😂 🙄
 
reklama
Do góry