reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Nie widziałam nigdy czarnej choinki 😱
Jak ubierzesz to zrobisz zdjęcie?
Ja mam czarne ale bombki.
Pokażę Ci z tamtego roku, nie ubraną i ubraną :)
IMG_20191221_154931.jpgIMG_20191221_160719.jpg
 
Dziękuje :) ja się w niej zakochałam, mąż już 2 lata wspomina, a może nową, a może inną ale powiedziałam, że dopiero jak ta się rozsypie to kupię nową 😅
to pewnie będzie sie trzymać latami 😁 bo tak jest często ze jak coś ma się zepsuć żeby wymienić to się nie psuje. Ale dla Ciebie dobrze - gorzej dla męża 😁🤷🏼‍♀️
 
Dobrze dziewczyny, ze piszecie o tych kopniakach bo już zaczęłam się zastanawiać ostatnio czy coś nie jest nie tak. To moja pierwsza ciąża 19+2 dzisiaj i jeszcze nie czułam kopniaków ani konkretnych ruchów raz mi się wydawało, ze mi brzuch podskoczył ale czy to faktycznie to sama już nie wiem. Faktycznie ostatnio mam często takie przelewanie w brzuchu i jakby burczenie może to to 🤔 .
 
reklama
Jejku, ile napisałyście :)

Wy już klimaty świąteczne... mnie męczy pogoń grudniowa :/ Choinkę kupujemy małą żywą, bombki mamy plastikowe, ze wzgledu na kota, ( czasami lubił się pobawić kulą :) ),
Prezenty kupimy na początku grudnia, ale kupujemy głównie dla dzieci. Starszak już planuje posiłki, jakie cisto upiekę :/ A ja się szalenczo wyrywam do działania w kuchni :)
Im więcej tych koszmarów z KK tym bardziej mi z nim nie po drodze.

W 16 tc wieczorem dzieć się odzywał, teraz się nie odzywa ;/
Z tym "stawianiem" się macicy, to też mnie dopada coraz częsciej. W pierwszej ciązy owszem też tak było ale zdecydowanie pozniej, w okolicach 3 trymestru

Nadal przekopuję tematykę wózków i na prowadzenie wychodzi x-lander lub easywalker - któraś z Was juz nawet go kupiła.
No ale jak juz pisałam, musze sobie pomacać :/
 
Do góry