reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Cena zaporowa a pozatym, gdyby się coś działo to i tak zwykle wiozą do szpitala państwowego o wyższym stopniu referencyjności...w sumie z mojej miejscowości tez wożą do matki polki w razie co...póki co mam jeszcze czas. Podpytam koleżanki męża gdzie w Łodzi miała cesarkę prywatnie...
Otóż to. Moja znajoma poszła prywatnie, zapłaciła grubsze pieniądze a przy komplikacjach zawieźli ją do szpitala państwowego.
 
reklama
Każdy ma swoje doświadczenia z pielegniarkami/lekarzami i ogólnym systemem świadczeń zdrowotnych w Polsce. Więc przepraszam, za urazenie osób w służbie zdrowia 😉 jednak pewne opinie nie biorą się bez podstawnie.

Teraz z innej beczki , jestem na etapie szukania mebelków do pokoiku dziecięcego.. polecacie jakieś ? 😀🤩
 
Każdy ma swoje doświadczenia z pielegniarkami/lekarzami i ogólnym systemem świadczeń zdrowotnych w Polsce. Więc przepraszam, za urazenie osób w służbie zdrowia 😉 jednak pewne opinie nie biorą się bez podstawnie.

Teraz z innej beczki , jestem na etapie szukania mebelków do pokoiku dziecięcego.. polecacie jakieś ? 😀🤩
Nie będę oryginalna jeśli powiem Ikea , maja różne fajne rozwiązania
 
No właśnie musze tam jechać;) .... myślałam bardziej o danej kolekcji ;),zalezy mi na pojemnych mebelkach, bo za duży ten pokój nie będzie sądzę że wejdą max 3 komody i szafa plus łóżeczko 😁🤗 Dzięki 👌
Moja córka ma malusieńki pokój i znaleźliśmy tam naprawdę fajne rozwiązania . Poza tym to tez zależy od tego jakim funduszem dysponujesz
 
Ja po nocach myślę jak zorganizować łóżka w pokoiku. Mały, długi i jeszcze skos. Wcześniej mieliśmy sypialnię to było łatwo. Mojej 2,5 latce muszę zmienić łóżeczko na łóżko tylko chyba jakieś składane ala fotrl. Junior będzie spał w łóżeczku, a największy problem gdzie będę karmić, bo tylko na leżąc potrafię. Do naszego łóżka nie wezmę chyba że tatuś pójdzie na podłogę 😂. Nie wiem jak to ogarnąć.
 
@TePati_95 ściągnęłam Vinted 😁 fajnie to wygląda. Poczekam do kolejnej wizyty miał nic nie odpadnie to coś sobie kupię.
Komplet Kubusia był za 15,30 i 40. Ceny różne.
Tak ceny są tam zróżnicowane. A ze ja lubię poszperać to zawsze jakieś perełki się znajdzie 😅 Teraz nawet była akcja ze była darmowa wysyłka wiec już w ogóle super zakupy można było zrobić 😄
 
Wiem ...Też się zawahałam i zaczęłam zastanawiać jak dużo takich osób tu jest....mnie osobiście to przeraża... Mega Stalking🤔
I znowu chwilę mi zajęło, żeby Was nadrobic... :):) i tak, też dziwi mnie to, że ktoś potrafi nas tygodniami/miesiącami czytać, a nawet słowa nie napisze... każda z nas ma swoją historię, niektore czekały na dziecko latami, a dla innych ciąża była zaskoczeniem. Gadamy o wózkach, seksie, snach, i wielu innych, i mimo, ze to jest internet i kazda z nas pozostaje mimo wszystko trochę anonimowa, to dobrze jest wiedzieć kto mniej więcej nas czyta...

Imiona... widzę, ze i u Was w domkach temat już żywy, albo nawet i imiona już na dobre wybrane :) Odkąd wiemy, że to dziewczynka, to coraz częściej mówimy o Poli. Ale nie wiem, czy to ostatecznie wybrane imię:) Podoba mi się Michasia, Zoja, Mia, i kilka innych... no ale mąż potrafi mnie skutecznie zniechęcić:(

Dziewczyny, czy któraś z Was cierpi na okropne bóle głowy? Nigdy nie miałam z tym problemu, a i ciśnienie od zawsze mam niskie. Od kilku dni grany jest amol, oklady, sporadycznie tabletka jak już nie daję rady... ale to cholerstwo nie przechodzi.

Wiele z Was juz o ruchach pisze. Ależ ja zazdroszczę!:) Ja termin mam na 24 kwietnia, więc ruchy dzidziusia pewnie dużo później poczuję.
 
reklama
Cześć dziewczyny:)
Jednak bezsenne noce mają ten plus, bo znalazłam Wasze forum. Lekarka wyznaczyła mi termin na 1 kwietnia, ale podejrzewam, że mogę rozpakować się wcześniej.
Niestety u mnie ciąża nie jest takim słodkim okresem, bo od początku października muszę leżeć, ze wstawieniem tylko do łazienki. Najpierw był krwiak, odklejanie łożyska a obecnie problem ze skróconą szyjką, na dodatek z lejkiem. Nie ukrywam, mam dni kiedy płaczę z bezsilności, ale mimo wszystko wierzę z całych sił w tego maluszka. Mam za sobą w tym roku dwie straty, mam nadzieję, że do trzech razy sztuka i że teraz będzie już tylko lepiej. W tej chwili mam 18+4, od kilku dni czuję ruchy dziecka i w końcu trochę odetchnęłam psychicznie, bo wcześniej każdego dnia żyłam w ciągłym strachu. Trochę się naczekałam, bo łożysko mam z przodu.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, mam nadzieję, że jakoś dobrniemy wszystkie do końca tej podróży i będziemy się cieszyć naszymi maluchem. Liczę na fajne towarzystwo, porady nie tylko dzieciowe i wsparcie w gorszych momentach.
Nie ogarniam jeszcze tej zmianyczasu i zastanawiam się czy teraz jest 3.30 czy 5.30 po starym czasie:p
 
Do góry