reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

te sa dość grube więc spoko daje radę, zresztą nawet grube papierowe ksiązeczki udaje mu sie "przeglądać" ;-)

ten stoliczek jest świetny ja sie zastanawiam nad którymś z tych

Buy VTech Winnie the Pooh Activity Table. at Argos.ie- Your Online Shop for .
Buy Fisher-Price Laugh & Learn Electronic Activity Table. at Argos.ie- Your Online Shop for .
Buy LeapFrog Learn & Groove Musical Table. at Argos.ie- Your Online Shop for .

ale chyba ten z kubusiem najbardziej mi sie podoba i ma najwięcej opcji
 
reklama
baby super zakupy :-) tez mysle o takim stoliku i stawiam na kubusia...a ta ksiazeczka z kubusiem jest rewelacyjna starszak ja uwielbial i teraz czeka na mlodego :-)
 
nati a ja mialam takie lozko:twarde miekkie twarde:) ale nie z ikei, tylko takie ze tak powiem na normalnej wysokosci, nie na ziemi. i dopoki spalam sama bylo ok, ale z M to juz kregoslupy bolały bo zbyt duzy ciezar chyba"=D
 
nie no myślałam że na tym wątku będzie kopalnia pomysłów na prezenty na święta a tu nic!!
:szok:
co Wy wszystkie na fb? :(

co kupujecie maluchom?
 
moja ma wszystko :-( albo może :-)
puki nie rozumie to chyba nic. od mojej mamy chce kosz na zabawki a z teściową się pozarłam więc nie chce nic. ale jak sie bym pogodziła to chce żeby u niej w domu był nocnik, kubek nie kapek, sztućce , talerzyk i miseczka
 
reklama
Do góry