reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
hej kobitki :-)

Ola ja ci po cichu zazdroszczę brzusia bo mnie bieże na drugą pociechę ale mój mąż protestuje i ja odpuszczam . Chciała bym na jesień zabrac się za staranki ale mamy to jeszcze przedyskutować .

Lena zaczeła chodzic cztery dni przed roczkiem i aktualnie doprowadziła to do perfekcji i mamy szalenstwo w domu.


ja do licpa w PL ,potem po obronie licencjata z powrotem do męża jadę z młodą . Teraz korzystam z tego że jestem w PL i co chwila z małą latamy po jakiś kawkach i pierdu pierdu a w domu bałagan heh smutno mi bez chłopa ale ciesze się że młoda jest już taka mądra i mogę z nią wszędzie iść .
 
majuska gratuluje zdanego prawka!super że udało Ci się za pierwszym razem!
nasia trzymam kciuki za tatę :*
sylvanas fajny pomysł na biznes, życzę aby się kręcił:tak:
polis masz w planach drugiego dzieciaczka?

my tydzień temu dopiero roczek Szymkowi zrobiliśmy, był tak marudny że nawet zdjęć niemamy udanych bo na każdym płacze.Ale i tak było fajnie, Szymek wybrał kieliszek :-D Obcieliśmy mu włoski, wygląda teraz jak nie ten Szymek hehe nie mogłam się na początku przyzwyczaić:)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
polis pewnie, że polecam taką różice, na poczatku jest ciężko, ale później coraz łatwiej :) Młodsze szybko sie uczy bo chce robić wszystko to co starsze i we wszystkim starsze nasladuje, lepiej umie sie sobą zajmować no i też dla babeczki lepiej bo od razu 2 szt. odchowa i może zacząć robic cos tylko dla siebie, a tak to nigdy nie wiadomo kiedy najlepiej to drugie dziecko począć bo nigdy nie jest dobry czas... ja tam polecam taką różnice :) u mnie teraz gdyby nie te zęby to w ogóle było by dobrze bo Ala z Maja coraz lepiej sie razem zaczynają bawić, Maja we wszystkim Ale naśladuje, razem kredkami malują :) ganiaja sie po domu na czworaka :) tez potrafią walczyć o zabawki i jeden tylko pisk wówczas, ale to nieuniknione ;)
 
Clauditka na razie to moj maz palnuje a ja sie zastanawiam nad tym wszystkim. Z jednej strony strasznieeeeeee bym chciala ale nie wiem czy to dobry moment bo dopiero wrocilam do pracy, musielibysmy sie przeprowadzic i budowa czeka i w ogole jest tego sporo.

U nas zrobilo sie zimo i nieprzyjemnie-prawdziwa angielska pogoda. W UK dzis Dzien Matki ale ja swietuje po polsku wiec czekamy do maja. Lenka zostala dzis poprostu staranowana przez starsza kolezanke i to dwa razy-biedulka. Na szczescie nic sie nie stalo ale stracha mialam.
 
WItam po powrocie z weekendu,

było super, mała wybawiła się z dziadkami za wszystkie czasy, rozrabiała jak mały łobuziak.Wszyscy byli nią zachwyceni.
Na dodatek od mojej babci dostała lalkę i wózek do zabawy i bawi się nim rewelacyjnie, wsadza tam misie i lalki i je usypia delikatnie potrząsając i śpiewając:"aaa", nawet nie wiem gdzie ona się tego nauczyła:)
 
reklama
Ja tez sie czasami zastanawiam skad dzieci wiedza pewne rzeczy.

Na spacerze Lenka uslyszala dzis psa jak szczekal i powiedziala" hau" :-) Czesto uda sie jej tez powiedziec "ma" to znaczy nie ma jak jej cos schowam. Poza tym ida jej chyba kolejne zeby bo nocki coraz mniej ciekawe-dzis od 4-6 byla przerwa w spniu:szok:
 
Do góry