reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Hej vioreczka.Nie wiem czy mnie kojarzysz ale mój Dawid jest z lipca tak jak Twoja Tosia :-).

Moja Ala dzisiaj kończy 9 miesięcy. Zleciało nawet nie wiem kiedy. Raczkuje, wstaje, chodzi za rączki. Mało mówi ale jest kochanym śmieszkiem. Zębów nadal brak :-).

Dzieci dzisiaj poszły do żłobka a ja do pracy. Ciekawe jak długo tym razem pochodzą.
Ech nie mam coś weny. Idę się poobijać :-)
 
reklama
Karolina wszystkiego najlepszego dla niuni, widzisz, twoja nie mówi, bo moja mówi za dwóch albo trzech, za to twoja rusza się za dwóch, chyba się muszą trochę podzielić :-D
Witaj Wioreczka, mamy jeszcze jedną podwójną mamę :-)
 
heloł
ja mam pytanie o zęby
Mai wyszedl pierwszy juz tydzien temu, teraz idzie drugi.
Ale wyszlo troszke i cos powoli sie wybija. Ja myslalam, że dwa-trzy dni i caly zabek widac a tu sie tak wlecze. Waszym dzieciom tez tak wolno rosną? Juz wymyslam sobie czy to normalne

Pozdrawiam was mocno
 
heloł
ja mam pytanie o zęby
Mai wyszedl pierwszy juz tydzien temu, teraz idzie drugi.
Ale wyszlo troszke i cos powoli sie wybija. Ja myslalam, że dwa-trzy dni i caly zabek widac a tu sie tak wlecze. Waszym dzieciom tez tak wolno rosną? Juz wymyslam sobie czy to normalne

Pozdrawiam was mocno

spokojnie... u nas ząbek rósł dobre 3 tygodnie
 
majuska mamy stan surowy bez okien i drzwi. Jak bedziemy teraz w PL to chcemy zamowic stolarke a na wiosne ruszamy pelna para. Zazdroszcze wykonczeniowki-ja juz nie m oge sie doczekac i wieczorami jak mam czas to juz szukam roznych drobiazgow

Doriss u nas tez sie wleklo i dopiero po 2 tygodniach pokazal sie pelny zabek

Czy wy tez ostatnio chodzicie ciagle spiace?? Jeszcze kilka tygodni temu chodzilam spac kolo 23 a teraz o 20 juz marze o tym zeby sie polozyc.
 
oj taak, ja też ciągle niewyspana, mimo że Filip wstaje ok 8 to i tak nie mogę się wyspać, jakieś przesilenie jesienno-zimowe :)

u nas też jak ząbki wychodziły to rosły jakiś tam czas, nie urosły od razu całe :)

Rachell, Agunia i Defin ----- 9 buziaków dla waszych bąbelków :)
 
listopad 006.jpgpod 019.jpgdruga polowa czerwca 083.jpgP7290851.jpgPB281510.jpgpare zdjęć z kilku etapów budowy dla zainteresowanych
buziaczki dla wszystkich maluszków w dniu miesięcznicy:-)
polis my też nie dawno byliśmy na tym etapie budowy domu,dziś jesteśmy ciut dalej jednak do końca jeszcze daleko:rofl2: życze powodzenia w dalszych pracach.:tak:
ja też chodze nie wyspana ostatnio nocki były ciężkie przez ząbki, teraz już w nocy jest lepiej, wczoraj wrócilismy o północy z urodzin koleżanki,weszłam jeszcze na bb i tak mi zeszło do drugiej i od ósmej nie śpimy.
Gabrielek usną dopiero co:tak:
DorissL u nas tez ząbki pomalutku rosną,musimy troszkę poczekać żeby podziwiać cały okaz:laugh2:
dziś jade podpisać umowe z gazownią mam nadzieje ze uda się za pierwszym podejściem.
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja,

w końcu znalazłam chwilkę, jak siedzę z małą w domu to na nic nie mam czasu.
Byłyśy dzisiaj na kontroli, Ninka prawie zdrowa. Został tylko mały katarek, jeszcze jutro siedzimy w domu ale w czwartek może iść do żłobka. Nareszcie, bo z moim nad aktywnym dzieckiem w domu mam już trochę dość. Dziś po raz pierwszy od długiego czasu przespała całą noc bez pobudki:)
Poza tym w porządku, trochę odpoczęłam od pracy i tej nerwowości tam panującej.
Ktoś pytał o ząbki, Nina jeszcze nie ma... Mam nadzieję, że w końcu wyjdą.
 
DorissŁ Oj ząbki wychodzą przez dobre kilka tygodni za nim widać je w całej okazałości:tak:
Polis ja tez ciągle niewyspana ale to przez to ze Tosia kilka razy wstaje w nocy jak ją kaszel męczy i Michalina też teraz kaszle a poza tym budzi się nadal kilka razy na karmienie.
Majuska domek śliczny, ehh aż miło popatrzeć jak rośnie co?
A u nas choroby ciąg dalszy z Tosią już lepiej a Mika od 2 dni bardzo kaszle wczoraj wieczorem dostała Augumentin, oby już to choróbsko się od nas odczepiło
 
reklama
Witam po bardzo długiej nieobecności tj chyba od porodu.
Jestem mamusią wcześniaka urodzonego 25 stycznia z wagą 1850 gram ale mój urwis nie daje mi czasu na nic.
A tak tęsknię za Wami i pisaniem i czytaniem ale cóż, praca od rana(dziś mam wolne akurat, a mąż kostkę układa), a po południu Kuba, bo na szczęście mąż pracuje na zmiany więc mijamy SIĘ I NA ZMIANY PILNUJEMY NASZEGO URWISA.


Jak był malutki ciągle na rękach przebywał, b o wcześniaczek i wiadomo, potem zaczął łobuzować. Siedzi już od 6 miesięcy, a teraz raczkuje jak stary i tylko patrzeć jak postawi sam pierwszy kroczek bo za ręce trzymany śmiga już dawno. Silny jest chłopak i tyle.Jest strasznie zwiercony i nie da się z nim nic zrobić więc internet służy mi tylko do szybkiego opłacenia rachunków i na tyle starcza czasu.


Ząbki dolne dwa wyszły mu 3 miesiące temu, więc też wcześnie ale od tego czasu cisza. Już z miesiąc się strasznie ślini i gryzie wszystko a kolejnych ząbków dalej nie widać. Ale cóż poczekamy,


Z jedzeniem u nas różnie jak był młodszy pięknie jadł obiadki a teraz wybredny się zrobił strasznie. Najsmaczniejsza jest kaszka i wszelkie owoce.,
A z tego ruchu to wcale przytyć nie może i waży coś około,5 kg., ala jak na wagę urodzeniową toi tak nie źle,na szczęście od urodzenia nie chorował jeszcze wcale i tyle szczęścia.


To byłoby z grubsza co u mnie, teraz mały szaleje na podłodze i rozrzuca jakieś drobiazgi. Ale strasznie chciałam coś napisać , stęskniłam się.
Przepraszam za pisownię ale wiecie jednym okiem piszę a drugim zerkam na malucha swojego.

PS. majuska fajny domek, my od porodu mieszkamy w swoim świeżo wybudowanym, ale też jeszcze nie wszystko zrobione, brakuje nam elewacji, i otoczenie ,a le na wiosnę trawka i cala reszta bo Kubuś już spory będzie więc będziemy coś kombinować pomalutku
 
Ostatnia edycja:
Do góry