reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ładne piersi

.ahahahhahaha....ja karmilam tylko 3 miesiace i coz.....ciezko powiedziez zes co wisi bo ich praktycznie jak nie bylo , taknie ma.Zawsze miala maly biust w ciazy byl piekny jak islikonowy a teraz......jestr maly ale nie wiszacy ( bo nie ma co wisiec).........zeczywiscie tylko skalpel albo cwiczenia.Jak wzocnisz mm to jest zludne wrazenieze sie to lepeij kupy trzyma.Pozdrawiam
 
reklama
ooo, wątek dla mnie :-)

cytrynko, to , że otoczki powiększają się i ciemnieją w ciąży i w trakcie karmienia jest jak najbardziej normalne i naturalne. wszytko wróci do normy po zakończeniu laktacji :-)


ja zawsze miałam rozmar MINI, w czasie ciąży i podczas karmienia cycki urosły i były SUPER - nie wisiały, sterczące i duże, ale bez przesady - spore B. tylko przeciekały ;-) teraz [od 5 miesięcy nie karmię] znów są MINI i mam wrażenie, ze są nawet mniejsze niż wcześniej. są tak jakby niżej, ale nie są obwisłe, nie mam też rozstępów. potrzebowałabym jakiegoś naprawdę dobrego ujędrnienia... co polecacie? - w sensie - jakie kremiki? ???
 
Witam.... ;)

Cytrynko....nie martw się otoczkami...to w ciązy i w trakcie karmienia naturalne....ja tez miała wielkie...i byłam przerazona...a teraz nie karmię od prawie 3 m-cy i otoczki wróciły do stanu sprzed ciąży czyli są malutkie....tylko cycyki jeszcze mam większe niż przed ciążą no i niestety bardziej wiszące....ale właśnie mam zamiar w końcu kupić jakiś kremik...i mam nadziję,że i to wróci do normy... :D
 
Ja w ciazy rowniez mialam OGROMNE otoczki i nie moglam na nie patrzec ale cale szczescie wrocily do normy, tylko moj biuscik po zakonczeniu karmienia zrobil sie mniejszy niz przed ciaza i brakuje mu jedrnosci :( Na razie smaruje balsamem ujedrniajacym ale mysle o jakims kremiku do biustu. Jak karmilam byl taki ladny...
 
Moj mezulo obiecal iz 10 miesiecy karmienia i moge sobie zrobic implanty. nie wiem czy sie zdobede...jesli tak to na bank przyjade zrobic to w kraju ( 4razy taniej)
jestem dopiero w 13tyg i juz nienawidze swego cialka :(
 
U mnie sprawdza się krem ujędrniający do biustu Avon. Moje piersi też były takie lekko "sflaczałe" a teraz wyglądają jak przed ciążą...
 
Cayo, i Wronko przed ciążą byłam przygotowana że mi się powiekszą otoczki bardzo ale nie że dosłownie MASAKRYCZNIE. Stąd wpadłam na tak dziwny pomysł jak ich wymierzenie.
Nie wiem jakie wy miałyście wielkie ale to pewnie sprawa subiektywna tak jak z rozmiarem biustu w ogóle. Mam koleżankę (nie jest w ciąży), która ma bardzo malutki biuścik - właściwie niektóre staniki z miseczką "A" bywają dla niej za duże (poza okresem) i z kolei jej koleżanka, posiadaczka 75C narzekała kiedyś przy niej "och, jakie ja mam małe cycki, faceci się za mną wcale nie oglądają". No i moja przyjaciółka popłakała się w tym momencie. Może dla dziewczyny z przeciętnymi piersiami otoczki 4-centymetrowe to już "spodki pod filiżanki", cóż, dla mnie to malutkie sutki.
 
Hayne1 ja ten sam kremik stosuję i też jestem zadowolona, efekt jak sprzed ciazy, a moze nawet lepszy u mie :) niż przed...
 
reklama
oj te nasze piersi wiczny problem kobiet,bo za male,bo za duze itp
Ja oczywiscie tez naleze do kluba narzekajacych,przed ciaza mialam 75B w ciazy zrobily sie fajowe 75C, a nawet i D ,no ale coz z tego jak pewnie powroca do poprzedniego rozmiaru i bede zflaczale,buuuu...........niewiem czy powonnam juz cwiczy aby byly jedrne??!!Jakie kremy polecacie???Moje otoczki sa rowniez duzo wieksze,a sotki to mialm duze,maz zawsze mowi niezle troskawi masz,nie podobaj mi sie bardzo,no ale nic na to nie poradze,za to mala ma dobrze,bo ssa pieknie i czasmi robi sobie z niego smoczka udajac,ze cos tam wcina,ma 7tyg.a juz sie wycwnila :D :D :D
Wogole na piersiach od srodkowej czesci pojawily sie takie dziwne czerwone pregi,czy to rozstepy????
 
Do góry