reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja/karmienie piersia; butelką, problemy bóle itp

Haszi ja tez jak cos jestem chętna na zakupy w Twoim przyszłym sklepiku :tak: super ze znasz sie na rzeczy i umiesz doradzić :-) a tak na marginesie to nie wiedzialam ze jestes z Rzeszowa :happy: - ja też :tak:



 
reklama
Mam pytanie do mam z UK :-) Mój mały od urodzenia pije SMA Gold, w styczniu wybieramy sie na trzy tyg do Polski i nie wiem czy zmieniac mu mleko czy targać ze sobą z UK? Mały ma 4,5 miesiąca wiec mleko jest nadal podstawowym posiłkiem. Orientujecie sie czy SMA ma jakis odpowiednik w Polsce, albo chociaż jest jakies zbliżone do SMA Gold? Z gory dzieki za informacje



 
lemonnka ja w Irlandii tez dawalam malej SMA gold po powrocie do Polski nie znalazlam zadnego odpowiednika i wyprobowalam polskie Bebiko i malej tak posmakowalo ze do tej pory jest ok:tak:w sumie jak sama sprobowalam SMA i Bebiko to u mnie polskie jest 100% lepsze:-)
 
lemonnka u mnie 90% posilkow to piers ,ale czasami daje rowniez sztuczne dwa razy zmienialam i nie robilam tego stopniowo i Miskowi nic nie bylo,chociaz z tego co wiem powinno sie to robic mieszajac mleczka:tak:
 
ja oswiadczam ze kupiłam sobie (chyba:-p) dobry stanik. Rozmiar 75F w triumphie, rozmiar taki jak proponowała Haszi:tak:ale jak poprosiłąm w sklepie o taki rozmiar to pani mnie przeszyła wzrokiem juz miała cos powiedziec ale powtórzyłam jej rozmiar i poszła szukać:-pPrzymierzałam chyba ze 4 (az taki wybór był:-p) ale tylko jeden usztywniany i w nim czyłam sie najlepiej i go wzięłam. Pytałam o miseczke G ale Pani odpowiedziała ze ogólnie triumph szyje takie staniczki ale na sklepie maja bardzo rzadko:sorry2:
 
Kicrym, gratulacje - myśmy z siostrą niestety poniosły u Trimpha porażkę, bo przeszkolona przez Hashi i dodatkowo obmierzone przez profesjonalną brafitterkę poszłyśmy do Triumpha szukać naszych egzotycznych rozmiarów no i się okazało, że ani obwodu 60, ani miski H nie mają....ale fakt, miny sprzedawczyń bezcenne - to niedowierzanie w oczach, że z piersiami pozornie normalnego rozmiaru domagam się miski H:-D
 
reklama
surv no ja włąsnie mam to "szczęście" że mieszcze sie w ich rozmiarówce bo mam 75 w obwodzie wiec z obwodem jest ok gorzej z miseczką, ale dało radę. Jak przestane karmić to poczynie nastepne zakupy, bo biust zapewne sie zmieni;-)bo staniki sprzed ciązy to będą dobre ale jak zszyję miseczki na jedną pierś:-p
 
Do góry