reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja...

reklama
''śpi tylko dwie godziny" tylko ile ja bym dała żeby moje dzieci tyle spały a tu 15 min.i cyc i tak w koło..
Doskonale Cie rozumiem. Moj jak sie budzil w nocy to musialam go usypiac na rekach z 30 minut, a po 15min znowu sie budzil z rykiem Zrezygnowalam z kp i odzylam:p
 
''śpi tylko dwie godziny" tylko ile ja bym dała żeby moje dzieci tyle spały a tu 15 min.i cyc i tak w koło..
Heh :)
Ewelce chyba bardziej na spaniu zależy na na kp
Myśli że 2 miesięczne dziecko będzie jej cała noc przesypialo. I to na kp
I to że się nie najada ..:D
Słaba wiedza o kp i tyle.
Poza tym dzieci są różne znam dzieci które więcej spały na cycku.niż mm
Mój synek spi różnie raz dluuugo a raz się budzi co dwie h .
Ale daje pospac bo nakarmie go zaraz odpada i ja też;)
Sama sobie wyszukujesz problem którego nie ma .
I lepiej żeby dziecko się budziło częściej bo jak mi synek przesypial cała noc to rano miałam cycki jak balony i się lało z nich a tak to laktacja unrmowana;)
Poczekaj.
 
Ewelka to Twoje pierwsze dziecko ?
Bo coś mu się obilo o uszy że drugie albo 3 chyba że to inna mama a z Toba mi się pomyliło?:)?
 
Przepraszam z góry jeśli kogoś uraze, tym co zaraz napiszę. Jesli ktoś rezygnuje z kp tylko po to, żeby się wysypiac, to przedklada dobro dziecka na własne dobro. Bilam się z takim zamiarem też długo.. ale w końcu przyzwyczaiłam się do tych pobudek, chociaż mógłby budzić się juz tylko 2-3 razy, ale trudno, mam wymagające dziecko. Takie jest macierzyństwo, moja mama i pewnie jak każda też się budziła.. to jest całkiem normalne, że niemowlę ma częste pobudki.
Rozumiem te mamy, które muszą wrócić do pracy, nie miały pokarmu wcale lub szybko zanikl, muszą wziąć antybiotyk itp.
I tak jak olcia pisała ja też znam przypadki, że dzieci i tak się budziły na mm w nocy. To żadna gwarancja niestety.
Moja siostra miała 2 lata i jeszcze potrafiła nie przesypiac całych nocy.
 
Przesypianie nocy w ogole nie zalezy od sposobu karmienia - moglabym podac rozne "konfiguracje " (karmienie naturalne i mm/ spanie-niespanie) . Jasne, ze jestesmy wykonczone (moja corka, mimo zakonczenia kp , i tak budzila sie w nocy do 3 r.z.) , ze kusi, by dac butle"by sie wreszcie najadlo i spalo" . Ale zwiazku bezposredniego to nie ma.
 
Dziewczyny oczywiście wszystkie macie rację, mój też jadł długo co 2 godziny. I w życiu nie spał w dzień 2 godziny. Olcia wyczerpala temat odnośnie kp☺ dzieci lubią wisiec przy cycku i jak nie masz żadnej pomocy to rozumiem, że może być Ci ciężko. Bo pamiętam jak to było jak młody na mnie wisiał a to już nie jedno dziecko, ktoremu poswiecisz cały swój czas jest jeszcze drugie.A z tego co wyczytałam to Ewelka ma już 4 dziecko, kiedyś pisala na innym wątku i to z mała różnica wieku, a pozostałe muszą też jeść itd. Co do budzenia się w nocy dziewczyny mają rację.
 
Moje dzieci juz odchowane ale wspomnienia z kp zostały i te negatywne i te pozytywne chociaz tych drugich było więcej.
Napiszę że Ewelce dobrze idzie i ten problem który ma wcale nie jest duży tylko niepotrzebnie słucha osób trzecich (mam na myśli położną z bożej łaski)
 
reklama
4 dziecko i chyba każde karmila mm bo widze ze nie ma żadnej wiedzy i doświadczenia :)
Zgadzam się z dziewczynami:)
 
Do góry