reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz z polecenia.

MY robiliśmy w przychodni na Wojska Polskiego, ale kolejki są nieziemskie. My się zapisywaliśmy w marcu i udało nam się wcisnąć Zuzę na 22 maja...
 
reklama
Za 2 tygodnie muszę zrobić małemu USG stawów biodrowych. Niestety nic na necie nie mogę znaleźć. Czy wiecie gdzie w Szczecinie można zrobić to prywatnie? poza medicusem, nie chcę iść z małym w tłum chorych ludzi...

Pediatrę polecam dr. Sokalę, przyjmuje na Listopadowej. Świetne podejście do dzieci, homeopatycznie leczy. Bardzo sensowna babka. Wizyta 70zł.
 
Ja robiłam na kadłubka na NFZ, wcale nie było tłumów bo to jakoś popołudniu chyba o 16 lekarz przyjmuje, było może 1 dziecko na poczekalni w podobnym wieku do malca. Prywatnie nie mam pojęcia.
 
Na kadłubka można zrobić prywatnie za tyle samo co w typowo prywatnych gabinetach, dowiedziałam się o tym podczas drugiego usg, które robiłam tam już w ramach nfz

Prywatnie byłam z małą na badaniu u dr rożkowskiego, bodaj na pocztowej to było. Zdecydowanie polecam lekarza z kadłubka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry