reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze w Kielcach z komentarzami

Podobno Adamczyk jest super, do tego przystojny :sorry2: Państwowo w poliklinice, prywatnie na Jagiellońskiej. Sama się do niego mam zamiar wybrać z młodszą na kontrolę :tak: Chodziłam z Karolą do Piotrowiczowej i też byłam zadowolona ale z moim dzieckiem jest wszystko ok a podobno inne matki nie są z niej zadowolone.
 
reklama
witambardzo porszę o informację o następujących lekarzach ginekologach szukam ginekologa do proowadzenia mojej ciąży, jestem w 11 tygodniu: byłam już u dr Sławomira Roguli, dr Krzysztofa Maciejewskiego i dr Andrzeja Witczaka i właściwie z żadnego znich do końca nie jestem zadowolona, może jestem zbyt wymagająca ale żaden z nich ni ezlecił mi badań krwi w ciazy ani przed planowaniem a z tego co słyszałam powinno się robić regularni epodstawowe badania? Mam zamiar się wybrac jeszcze do do tomasza Kapturskiego , słyszałyście o nim ?

Ja jestem umówiona do Waldemara Kowalskiego,to podobno ordynator na kościuszki..zobaczymy jak będzie
A może rodziłyście na kościuszki i możecie coś o tym szpitalu powiedzieć?Jak to jest w kielcach który szpital lepszy który gorszy macie zdanie na ten temat?Ja jeszcze mieszkam poza kielcami ale niebawem się przeprowadzam
 
Zumba- ja chyba tez będę rodzić na kościuszki a 2 miesiące temu rodziła tam moja siostra co jak co w każdym szpitalu ważne jest czy chodzisz do kogoś z tego szpitala.
 
Zumba- ja chyba tez będę rodzić na kościuszki a 2 miesiące temu rodziła tam moja siostra co jak co w każdym szpitalu ważne jest czy chodzisz do kogoś z tego szpitala.

Dzięki za info!A ty i twoja siostra też chodzicie(chodziła) do kogoś z kościuszki?słyszałyście coś o dr kowalskim?
 
Zumba ja rodzilam na Kosciuszki jestem bardzo zadowolona lekarza mialam dr Raczka byl na kazdy moj tel jak cos bylo nie tak to kazal na badanie podjechac do siebie do szpitala teraz juz tam nie pracuje przeszedl na emeryture ale przyjmuje prywatnie przy gabinecie Roguli na Kosciuszki.. O dr Kowalskim slyszalam ze jest bdb i jego pacjentki byly ze mna na sali i bardzo zadowolone... Z poloznych polecam Kazie Kolomanska ona jest moja kuzynka ale extra babka...
 
Dzięki za odpowiedź bo na innym forum są info o każdym ginie z kościuszki a o moim ani słowa i już zaczęłam się zastanawiać..
 
reklama
Witam
Bardzo proszę osoby zorientowane w temacie o pomoc. Otóż pani logopeda zajmująca się moim synem zleciła nam badanie słuchu audiometryczne, czyli aparatem, którym badane są noworodki. W szpitaliku na Czarnowie takowy jest, ale terminy oczekiwania są bardzo długie, a my nie mamy czasu. Znalazłam informację, że na Klonowej jest Świętokrzyskie Centrum Leczenia Zaburzeń Głosu, Słuchu i Mowy, w którym wykonują profesjonalne badania słuchu. Czy ktoś z was korzystał z pomocy tej poradni? Gdzie indziej jeszcze znajdę gabinet wyposażony w taki aparat??? Interesuje mnie badanie na NFZ,krótki termin oczekiwania na wizytę. Ewentualnie - prywatnie, tylko gdzie i za ile?

Proszę o radę, z góry dziękuję za namiary na dobrego specjalistę.
 
Do góry