reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leki,Choroby- lecczenie podczas karmienia

reklama
mam pytanie...
szwagierka karmi dzieciątko ( 2 miesięczne) mlekiem z piersi ( podawane butlą na zmianę z modyfikowanym - nie wnikam)
teraz zrobiła posiew pokarmu wyszło, że ma paciorkowca... zastanawiam sie jaki jest sens podawania "skażonego" mleka ?? lekarz powiedział, że może dalej karmić....? ale ja jakoś sceptycznie podchodzę do tego nakazo-przywolenienia...czy któraś z Was ma doświadczenie w tym temacie ? dostała też antybiotyk na bakterie więc zakażenie jest czynne...
 
WITAM!

Mam półroczną córeczkę, karmioną tylko i wyłącznie piersią jak narazie.
Wykryto u mnie niedawno NADCZYNNOŚC tarczycy. Przepisano mi METIZOL - niby endokrynolok powiedzial ze moge go brac i karmic! ale inni lekarze mówią inczej.. jest mnóstwo teori!
Nie wiem co robic, musze brac te proszki bo inaczej moge znalesc sie w szpitalu :(

POMÓŻCIE!
mieliście taki przypadek??
 
Witam
Ja mam niedoczynnosc tarczycy o ktorej dowiedzialam sie w 2005r zaraz przed moja pierwsza ciaza. Od tamtej pory codziennie biore lekarstwo. Nie podam nazwy bo zapewne jest inne niz w Polsce poniewaz ja mieszkam w Stanach. Dla pocieszenia ci powiem, oczywiscie w przypadku niedoczynnosci.....donosilam nie tylko jedna ale dwie ciaze, karmilam piersia caly czas, pierwszego syna 11 miesiecy a drugiego 6 miesiecy (sam zrezygnowlal i nic na to nie mialam wplywu). Nigdy zaden lekarz nie powiedzial mi, ze to moze byc szkodliwe dla moich dzieci. A wrecz przeciwnie, ze do konca zycia musze brac lekarstwa.
Jeszcze raz powiem ...w przypadku mojej niedoczynnosci...czuje sie dobrze i mam dwoje zdrowych chlopakow.
Tak wiec nie denerwuj sie, zapewne wszystko bedzie dobrze. Tym bardziej, ze twoja mala juz jest na tyle duza, ze nawet jak przestaniesz karmic piersia to i tak juz dostala wszystko to co najlepsze. Zaufaj swojemu lekarzowi a jak nie to zaufaj sobie i sama podejmij decyzje o dalszym karmieniu. Powodzenia
 
reklama
Do góry