reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Linkownia

reklama
Parę słów o szczepionce przeciw polio - wydżwięk jeden, oczywiście - dobrodziejstwo.
Mroźą mnie zawsze tego typu teksty:

W lutym następnego roku szczepionkę podano po raz pierwszy dziecku, które nie miało przeciwciał. Zadziałała. Potem dostały ją niedorozwinięte dzieci z zakładu, który mieścił się w pobliżu laboratorium Koprowskiego. Jeszcze później – więźniarki z zakładu karnego w New Jersey.

Nie ma to jak bezkranie eksperymentować na bezbronnych, prawda?
A tu źródło: Lepiej być wielkim naukowcem niż średnim pianistą
 
To ja to dorzucę informację od siebie - otóż udało nam się otworzyć sklep internetowy - już kiedyś Wam pisałam, że sprzedajemy gry, a teraz już mamy normalny internetowy sklep. gragamel.pl
kot_tlo_m.jpg
Przydałaby się pewnie jakaś dobra reklama, ale na tym się kompletnie nie znam. Więc tylko napiszę, że w lutym są zniżki specjalne - ale to sobie na stronie wszystko znajdziecie.

I jeszcze chciałam Wam powtórzyć, że mogę sporo podpowiedzieć w kwestii wyboru gry - zarówno dla Was, jak dla dzieci albo dla znajomych... Jest ich całe mrowie przeróżnych gier. Nie wszystkie mamy od razu w ofercie - ale można zamówić - będziemy zdobywać - piszcie najlepiej na adres sklepowy - bo tam mi prośby o takie dopasowanie gry do osoby trafiają sklep (m@łp@) gragamel.pl

Obiecuję dużo nie spamować...
 

Załączniki

  • kot_tlo_m.jpg
    kot_tlo_m.jpg
    1,1 KB · Wyświetleń: 195
Nie pamiętam czy Wam już podrzucałam blog mojej koleżanki. Moim zdaniem jest świetny.
Dziewczyna ma 2 córki - w tym jedną w wieku naszych maluchów (no ciut młodszą). I robi niesamowicie rozwojowe-intelektualnie rzeczy ze swoimi córkami. Teraz na tapecie nauka czytania...

Co robiłyśmy cały dzień? .

Ja tam jestem absolutnie zachwycona i tylko żałuję, ze nie mam czasu na to by z dzieciakami to wszystko robić...

Ironia - pewnie, że bym chciała, byś poszeptała... :)
 
nutria nie ma problemu zapraszam na PW :)

a bloga od ciebie podpatrzylam i juz nawet kilka cwiczen robilismy :D super ma dziewczya pomysly ! :D
 
reklama
nutria - ja sie powoli ogólnie ogarniam bo zatoki mnie bolą ale odpisze ci na PW :) tylko pewnie w środę kochana :* a gry to na pewno będziemy zamawiać bo już mam całą listę z alexandra która chce zrealizować :-)

w kwestii turystycznych to mogę podrzucić jeszcze takiego linka Noclegi nad jeziorem, baza noclegowa (od najczęściej oglądanych) jest wykaz jezior zatwierdzonych przez sanepid które są czyste :) nie ma tego naszego bo to chyba jest zalew o ile dobrze pamiętam, a że ja w liceum na geografię nie uczęszczałam to mogę się mylić :-)
 
Do góry