reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

mój mąż, nauczony doświadczeniem, przestał się sprzeciwiać. Ostatnio, jak kupiłam trochę rzeczy, pokazałam mu, ile kosztują normalnie w sklepie, a za ile ja kupiłam, to się trochę uspokoił. Słyszałam ostatnio, jak komuś przez telefon mówił, jaka to ja oszczędna jestem i jak rozsądnie kupuje :p Ale mnie tego już nie powie ;-)

A kupuję już, bo później finansowo nie dam rady...
 
reklama
A ja sobie kasiorkę odkładam:-)będę miała od szwagierki cosik więc poczekam i dokupię czego brak i oczywiście "wyjściówki":tak:
 
no to teraz mogę się dopisać po wczorańszym usg raczej napewno bedzie kobitka :-) według podziału który któraś zauważyła zacząl sie tydzień dziewczynek ;-)
 
justaa to japrzerwę ciąg dziewczynek :-)
U nas okazało się na usg w pt że to chłopczyk. Mamy już dziewczynkę więc będzie parka...
Miałam termin na 3 lipca a teraz z usg już 30 czerwiec. Chyba będzie z niego duży mężczyzna.
 
marlena_m gratuluje strzału w 10 parki ;-)co do ciągu to wszystko sie zgadza zeszły tydzień był tygodniem chłopców :tak:
 
Justaa- wielkie gratulacje (chciałaś córunię!) i już dopisuję :tak:
MArlena- również i zapraszamy a wątek główny :tak:
 
reklama
ale mnie ciekawosc zzera...tymbardziej jak slysze/czytam,z e duzo z Was juz wie...GRATULUJE!:tak::-)oby zdrowo rosly!:tak::tak:
 
Do góry