reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

reklama
No 3 mce temu miałam ostatni dzień ciąży ...Ależ to zleciało.Już zapomniałam jak to było ,szybko coś..Nie teśknie nic a nic.Ale z sentymentem patrzę na zdjęcia brzuszkowe.
 
Jak zobaczyłam, ze cos tu piszecie to pomyslalam, ze brzuszki po zaczelyscie wstawiac :)
Ja chyba nie jestem tak odwazna by sie tym co zostalo pochwalic.

Ja tesknie tylko za tymi ruchami w brzuchu. Poza tym to nie, bo moge sie w koncu normalnie ruszac, span na brzuchu, przestalam chrapac i w ogole te ciazowe dolegliwosci w koncu minely.
 
Ja za to wstawię mój brzuch po cesarce. Mysle, ze osoby ktore zajrzą moze nie będą bały się ewentualnej operacji. Ja mialam nagłe cc. Zdjecia są 2. Linia cięcia jest na wysokości majtek. Chyba 4msc po porodzie robiłam zdjęcia.
 

Załączniki

  • received_1164542076948642~2.jpg
    received_1164542076948642~2.jpg
    112,3 KB · Wyświetleń: 159
  • received_1164542090281974~2.jpg
    received_1164542090281974~2.jpg
    122,1 KB · Wyświetleń: 155
reklama
U mnie ta blizna wygląda podobnie :) więc spokojnie po cesarce można latać w bikini! :)
Tylko ta blizna taka czerwona jest, ona zblednie? Zrobi się biała?
 
reklama
Do góry