reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Ja mam na imie ~Ewelina;-)
I tez mieszkam w Uk jak Ty, wlansie kupila tu dom kilka dni temu :tak:
I tez mam 20 lat:-D:-D:-D
Rowznierz chcialabym miec juz kolejne dziecko synka ale niestety nie moge sobie na to pozwolic:-:)-(czas na nauke ksztalcene sie i prace:sorry2::blink:
A jak to jest z tym przedszkole napisz wiecej na ten temat jak to zalatwilas? jakie to przedszkole? to nie jest playgroup? idziesz z nia na te 2 godzinki?:confused::-pplacisz za nie? publiczne prywatne?

Mam jedno ma tyle samo co Twoje:-Dw Lipcu 2 lata:tak:

Iwnko Tobie pozwalam :cool2::-Dmasz przywilej:-D

Moja siada sika ale nie robi kupy ale lata z pampkiem bo mam nowy dom i nowe wykladziny czekam na lato w UK:-D:-D

Napewno sama musisz jej troche pokazac o co kaman ale zalapie i bedzie sikac jak bedziesz jej klaskala :tak::-D:-D
och przepraszam nie widziałam wczoraj tej wiadomosci. no więc chodzi do przedszkola gdzie są dwie grupy dla dzieci które nie maja jeszcze 2 lat i starsza dla dzieci powyżej 2 lat do 4 lat, nie płace za to nic u nas nazywa się ta instytucja SURESTART,BERNARDOS ma dwie nazwy bo ta druga dopiero teraz weszła, ja z nią na początku siedziałam w tym przedszkolu przez pierwsze pół godzinki ale potem już zostawała sama na całe dwie godziny, a od wrzesnia pojdzie do starszej grupki, mi pom agała to załatwiać znajoma, bo tutaj jest tylko jedna przedszkole do którego dzieci chodzą za darmo. ale wydaje mi sie ze te instytucje które top prowadzą są chyba tylko w Cumbrii ,pozdrawiam
 
acha,ja też Cię witam:) zdradżcie mi czy udało Wam się już nauczyć siadzać na nocniczek dzieciątka???
U nas Kacper ma zakładanego pampka tylko na noc:tak: Zaczełam go oduczać 14 kwietnia i początki nie były łatwe:-D:-D:-D Ale teraz jest już OK i sam zdejmuje sobie spodnie i siada na nocnik jak chce siku :tak::tak:
Ja go już nawet nie sadzam na nocnik:tak:;-):-)
Iwnko Tobie pozwalam :cool2::-Dmasz przywilej:-D
Uffff dzięki bo już myślałam że mnie zjeb***:-D:-D:-D
 
Dzieki Roksantusia ;-)
A w ktorej czesci mieszkasz? Anglii??
Ja kolo Londynu ;-):-)

Musze pojsc sama i spytac bo rozne zdania i wypowiedzi slyszalam na temat przedszkola:baffled::sorry2: wiec zielona juz jestem:dry:

:blink:Pozdrawiam
ja jestem w Cumbrii w Maryport to jest na północ od londynu, nad samym morzema za oknami mam Szkocję pozdrawiam, nie mam pojęcia jak to tam koło Waas wygląda z przedszkolami :) tu gdzie ja jestem to jest malutkie miasteczko:)
 
U nas Kacper ma zakładanego pampka tylko na noc:tak: Zaczełam go oduczać 14 kwietnia i początki nie były łatwe:-D:-D:-D Ale teraz jest już OK i sam zdejmuje sobie spodnie i siada na nocnik jak chce siku :tak::tak:
Ja go już nawet nie sadzam na nocnik:tak:;-):-)

Uffff dzięki bo już myślałam że mnie zjeb***:-D:-D:-D
och zazdroszczę :) pozdrawiam :)
 
reklama
kurcze Laski wiecie ja tez mysle nad przedszkolem od nastepnego roku bo koło nas jest darmowe ale nie wiem czy mi julke przyjma do 3 latkow bo tam mało miejsca ale bede probowac!! tak sie ostatnio zapieralam ze NIE absolutnie;-) ale mysle ze moze jakas pracke by mi sie udalo znalez bo juz mam dosc bycia zależna od m:no::dry:
ide spac bo tu pewnie zadna ladies nie zajjrzy:-p:-(
 
Do góry