reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Paulo dziekuje, ze zechcialas odpowiedziec na moje pytania, na Ciebie zawsze mozna liczyc, buzka wielka!!
Marchewa no i widzisz, juz jeden sukces na koncie jest;-)
Gosia - zwolnij kochana, zwolnij!! Nie moze maz nosic tego prania?? Wiesz,zeby bylo noszone jak jest w domku?? wiem jak to jest, wiem, bo ja tez wiecznie cos targam:zawstydzona/y: :wściekła/y:
Poziomka - krzyz mnie nie boli,ale w tamtej ciazy okropnie bolala mnie rwa kulszowa i potem tez jeszcze po jakims czasie:no:
 
reklama
no LILA dzieki za odpoweidz no i tez dopiero zauwazylam ten nasz wspolny prawie suwaczek tak ze w przyszly czwartek wybiore sie do gina...
z tym brzuchem to najgorzej wieczorem jest twardawy na dole ale to chyba normalne tak pozatym wszystko ok tyko czesciej chodze do wc...a tak narazie ;-) moj kochany dziennie sie mnie pyta czy czasem nie wymiotowalam chyba w ten sposob czeka na potwierdzenie ciazy:-D ....
 
Witaj hanti:)
Czytaj , czytaj nas wkoncu jestes lipcowa mama ze stazem:) Szczegolnie w lipcu bedziesz nas pocieszac i dawac rady jak na okres porodu uciec;P
I gratuluje ładnej parki. Ja tez tak chce!

Gosia ja tez zadyszki dostaje , ale Ty sie tak nie przemeczaj, wykorzystaj innych , teraz jest na to doskonaly czas. Buziaki.


hurraaaaaa zaczelam 7 tydzien. W pon ide do lekarza , trzymajcie kciuki, tylko to usg dopochwowe mi sie niepodoba wcale a wcale:( Moze mnie ominie .
 
Hejka!
Dzieki Patina za odpowiedz!Buzka!!
Poziomka,ja ide we wtorek. ale Ty skonczylas 7 tydzien,a zaczelas 8:tak: . Ja juttro zaczne 7. Trzymam kciuki!!USG dopochowe nie jest takie zle wcale, myk, myk i juz, wiecej sie zobaczy na tym etapie:-)

Milego dnia!
 
reklama
Oliwka gratuluję ;-)




jutro chec isć na aerobik, czy jak się dobrze czuje to moge?

Czy to prawda, że przechodzimy ciąże podobnie jak nasze Rodzicielki? Bo moja Mama zawsze mówiła, że mogłaby być w ciązy całe życie, bo tak świetnei się czuła....

ja sie martwię, bo nic mi nie dolega, ani mdłosci, ani humory, ani jakieś bóle, nic...

trochę plecy bolą i głowa....
 
Do góry