reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

HIPP-koperkowa od 1 tygodnia,na ulotce jest instrukcja jak podawac,plantex tez w 1 miesiacu można dać;-)

jednak jak nie ma potrzeby to nie dawaj bo w razie potrzeby nie pomoże
 
reklama
Witam mamuśki. Mam takie pytanie dotyczące pępka. Kikut pepowiny odpadł Julce juz tydzień temu ale do tego czasu pępek jej cały czas krwawi. Niby nie jakos bardzo ale co rusz robi sie strupek. Była położna, była pediatra nic nie mowiły. Pepek nie jest zaczerwieniony czy opuchnięty ale jednak krwawi. czy któras z was tez tak miała? Jutro chyba pójde z tym do pediatry bo mi to spokoju nie daje ale tak czy owak bedę wdzięczna za Wasze porady.
 
Witam mamuśki. Mam takie pytanie dotyczące pępka. Kikut pepowiny odpadł Julce juz tydzień temu ale do tego czasu pępek jej cały czas krwawi. Niby nie jakos bardzo ale co rusz robi sie strupek. Była położna, była pediatra nic nie mowiły. Pepek nie jest zaczerwieniony czy opuchnięty ale jednak krwawi. czy któras z was tez tak miała? Jutro chyba pójde z tym do pediatry bo mi to spokoju nie daje ale tak czy owak bedę wdzięczna za Wasze porady.

Jasiowi tak krwawił bo szybko odpadł,przemywałam pałeczkę do uszu ,tam w środku do czysta,kilka razy dziennie,i po tygodniu spokój,tak mi pediatra właśnie doradziła,więc nie denerwuj się wszustko ok:-)
 
Ewa-27 -bardzo dziekuję, za info. ja tez czyszcze pałeczka do uszu. Mam tylko wrażenie, ze co się Julce strupek zrobi i ranka sie zasklepi to przez to moje majsterkowanie otwiera się na nowo. No mam nadzieję, że szybciutko sie zagoi.
 
reklama
Do góry