reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Zmienilam suwaczki, na bardziej prawdopodobne :-)Myslalam, ze moze da sie jakos inaczej niz przez USG stwierdzic czy dzidzius jest (serce dziala) i pecherzyk nie jest pusty bo juz mialam USG i nie wiem czy lekarz mi zrobi kolejne, bo ponoc to szkodzi na mozg dziecka. Musze byc bardziej cierpliwa i tyle.
 
reklama
Paula trzymam za Was kciuki i mysle o Was cieplo!!
Littleblue - mi strasznie smierdzi serek czosnkowy, no okropnie,bleee:confused:
Agaa, Bazyliadzieki! Kurka to chyba moge:baffled:
Marika ja w pierszej ciazy przytylam 26:zawstydzona/y: i na brzuszku jeden, malutki rozstep:-) Ale gdzie indziej:zawstydzona/y:
Shirley - tez juz bym chciala zobaczyc czy uslyszec serduszku mojego Sloneczka...I tez mam schizy:baffled:
 
czy USG szkodzi dziecku??????

mój lekarz robi mi usg przy każdej wizycie, podejrzewam ze tak będzie ko końca ciąży, może nie powinnam sie godzić?!
z drugiej strony jak oprzeć sie pokusie zobaczenia malenstwa :baffled:
 
Ja wlasnie wrocilam od mojego lekarza, nie ginekologa tylko padaczkowego.... Oczywiscie, powiedzial, ze wszystko bedzie w porzadku, ale jakby nie bylo codziennie aplikuje sobie dosc spora dawke lekow, które nie są obojętne dla fasolki;( No i powiedział, ze USG mam robić co miesiąc ( wiec chyba nie szkodzi, Biedronka), kazał zmniejszyc dawke LPP i pozytywnie myśleć. Paula, trzymam kciuki, musi być dobrze....
Ja sie na razie smaruje kremami, ktore mialam wczesniej, ale po wyplacie troszke zaszaleje :-) bo faktycznie chyba najlepsze opinie slyszalam o Mustelli...
 
biedronka - na necie wszedzie pisze ze usg nie szkodzi, ale od kilku dziewczyn juz slyszalam ze to nie jest najlsze dla mozgu dziecka bo usg ma jakies cieple fale ktore moga co niszczyc. jak zapytalam mojego gina to powiedzial, ze bedzie robil bardzo krociutko (te fale sa jak ma wlaczony, czyli nie caly czas jak trzyma go w srodku), co oznacza, ze on nie zaprzeczyl.prawde mowiac tak strasznie mnie zzera ciekawosc, ze jak mi powie na nastepnej wizycie, ze nie bede miala to zwariuje. szok !!
mamusie - dzisiaj w TV powiedzieli ze rodzi sie coraz wiecej i ze jest wyz demograficzny!!!
littleblue co to za krem i po co? co do spania to mi tez sie chce ciagle spac, a nie chodzic do pracy :-(
 
ten krem mustelli jest przeznaczony dla kobiet w ciąży kosztuje 101 zł(przykładowa cena) ale około 100zł kosztuje zależy gdzie. ja słyszałam różne opinie wystarczy poszukać tu na forum laska pisze że się smarowała regularnie i nic nie dało(kasa poszła w błoto) moja kumpela używała vishi troszkę pomogło kosztuje też ok 100zł, fajna konsystencja.
Co do spania to by6m chciała ale przy dwu letnim dziecku-raczej mało realne....a do tego młoda nie sypia w dzień wcale więc jestem biedna...:sick:Mustela 9 miesięcy tu link na temat mustelli Kosmetyki kobiety w ciąży
 
a co do usg ja też miałam robione usg na każdej wizycie i nie wyobrażałabym sobie aby nie zobaczyć maleństwa(mam na myśli pierwszą ciąże) moja mama mówiła że to źle jak tak można:wściekła/y:......... lekarz mówił że nic się nie stanie od częstego usg kiedyś to były te "promieniotwórcze" ,teraz też coś na pewno ale malutkie dawki-zresztą lekarz wie co robi:laugh2:
 
Nie ma badan potwierdzajacych,ze usg szkodzi, tak samo jak nie ma,ze nie szkodzi. Haha, powiedziala,co wiedziala :-D Ale wiekszosc mowi,ze nie szkodzi.
 
Witam

kochane Kobiety wspólczuje tym z wymiotami, podziwiam WAS. Wiecie, ja nie mam takich problemów. Od rana w szkole, potem dentysta, bo zaczła mnei bolec żab (pierwszy raz w zyciu) i dentysta rozwiercił mi go bez znieczulenia, dął truciznę i mam być za tydzień, koszmra, mam opuchnięty policzek, z tym poleciałm do fryzjera, bo musiąłm sie uczesac na zebranei z rodzicami, które trwało 3 godziny, tearz wrcam z zebrania partyjego i padam na ryj.

Jedzeniowo różnie, ale dietetyk by mnei za słodycze zabił, dziecko moze czerpac cukry z innych produktów ;-)

Zazdroszczę Wam snu, bo ja z przyjemnoscia bym pospała, a szan na to w najbliższych tygodniach nie ma...

trzymam kściuki i nei plamcie kobiety...

p.s. po wczorajszym sexie czuje sie ok....moze ja jakas nienormalna?
 
reklama
moje mdlosci nie daja zyc wymiotow nie ma ale same te mdlosci sa:wściekła/y: ....
ale trzeba przetrzymac wszystko do jedzenia jest beeeee:sick: ...ale jesc trzeba wiec jem ale tak jak bym jadla rzeczy bezsmaku i popijam popijam i popijam az wreszcie przelkne :))) tak pozatym wszystko ok....sex przez lekarza zabroniony jak narazie powiedzial do odwolania:))
 
Do góry