reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Miq Michasia gratuluje maluszkow.

Zaczęłam to pisać wczoraj ale już nie zdążyłam wysłać bo mały nie chciał spać tylko marudzic.

Nie mam czasu nawet wstawić jego zdjęcia bo muszę to zrobić z komputera na który nie zagladalam od ponad tygodnia:confused:
 
reklama
chyba żaden facet nie widzi ;D mój mówi, że odkurzył, a dywan wygląda jakby ktoś na nim karmił gołębie q;

Kurde mam dinozaura w domu. Mój mąż jak juz sprząta (nie zdarza się to często - nie myślcie! !) to odsuwa mi wszystko. Także raz w mcu mam dezynfekcje porządna ; ) jeszcze się wkurza ze znajduje za łóżkiem paprochy z kurzu :p
 
heh, w św. Zofii z kolei terror laktacyjny, dziecko głodne, płacze, nie daj spać całą dobę, a ich rozwiązaniem było "często przystawiać"... oczywiście to pomaga pobudzić laktację, ale dziecka nie nakarmi, a półprzytomna mama na pewno laktacji nie rozrusza /:

Olga jakbym słyszała położne u siebie w szpitalu. Mleka mi nie chciały dawać bo przystawiać. A ja swojego wogóle jeszcze nie miałam. Byłam tak zestresowana bo nie dojadal i był głodny. Następnego dnia jak wróciliśmy do domu to i pokarm się pojawił co prawda jest go cały czas mało ale zawsze coś.
 
witajcie :-)
gratuluje kolejnym rozpakowanym mamusiom.. ja powoli przestawiłam Patryka na strefę nocną i zasypia po 22 i wstaje kolo 9:-) i w tym dwa razy go karmię..
Mój mąż jak przyszłam ze szpitala to mieszkanie na błysk wysprzątał:-) więc jak chce to potrafi..
 
Kochane czy któraś z doświadczonych, albo niedoświadczonych a obeznanych napisze mi jak to jest z mlekiem odciagnietym laktatorem ? Jak przechowywać, ile ml podawać takiemu malenstwu i czy trzeba je jakoś podgrzewać. Powiedzcie jak to robicie, z góry dziękuję
tutaj też jest trochę informacji:
Przechowywanie i rozmrażanie pokarmu

Moja położna mi mówiła, że jeśli chcę odciągać na zapas, to lepiej zmieszać trochę mleka nocnego z dziennym i dopiero zamrażać, bo mleko dziennie i nocne się ponoć różni i wtedy taki posiłek jest bardziej "uniwersalny". Oczywiście to mleko powinno być odciągnięte w podobnym czasie, w ciągu jednej doby.

Gratulacje dla mam z zakończoną misją ciążową!
Spojrzałam na listę i widzę, że to nasza kolej teraz :p A ja tu żadnych objawów zapowiadających rychły poród nie mam. Może powinnam nalezec do sierpniowek ? :p
Wczoraj wieczorem myślałam, że to może już się rozkręca, bo strasznie mnie rwało w dole brzucha, ale to tylko przez bardzo krótką chwilę i chyba nie był to skurcz, tylko rozwieranie- teraz jest spokój i do godz 17 musi tak zostać, bo jestem sama w domu. Może w weekend, bo zapowiadają upały a to w sam raz na poród :rofl2: :/

Thriade, jak tam samopoczucie? Ścigamy się ? ;) :p
Pewnie i tak mnie wyprzedzisz jak znam życie. Mówię Wam będę ostatnia. Ani czopa, ani skurczu, ani jakiś wodnistych upławów, o których dziewczyny pisały (co zastanawiały się czy to nie wody).

Kurde mam dinozaura w domu. Mój mąż jak juz sprząta (nie zdarza się to często - nie myślcie! !) to odsuwa mi wszystko. Także raz w mcu mam dezynfekcje porządna ; ) jeszcze się wkurza ze znajduje za łóżkiem paprochy z kurzu :p
Ja mam panią do sprzątania, ale jak odkurzał jeszcze mój mąż, to jak mu czasem powiedziałam np. "odsunął byś ten fotel" to patrzył na mnie jakbym mu matkę z ojcem zabiła. :)

witajcie :-)
gratuluje kolejnym rozpakowanym mamusiom.. ja powoli przestawiłam Patryka na strefę nocną i zasypia po 22 i wstaje kolo 9:-) i w tym dwa razy go karmię..
Mój mąż jak przyszłam ze szpitala to mieszkanie na błysk wysprzątał:-) więc jak chce to potrafi..
Hehe albo kogoś wynajął :)
 
Heheh też tak może być:tak:została jeszcze łazienka i duży pokój i podłogi, chwilę przysiadłam, bo zaczął mnie brzuch boleć. No dawać tam-która kolejna prze?:-D
 
reklama
No patrzcie, dopiero przeczytałam co mam pod sygnaturką i boki zrywam:-Dtak, seks to chyba ostatnie o czym teraz marzę hahahaha.
 
Do góry