reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

hej dziewczyny,witam Was i ja :)
Masakra, ile już stron zapisanych,łał!. Przeczytalam od 68 strony :) Ladybird tez sotatnio miesiaczke mialam 12 pazdziernika, tylko ze owulacja dopiero w 21-22 dc.
Tydzien zaczał sie juz 7my, byłam tydzien temu u lekarza, na razie widoczny jest tylko pecherzyk. 10tego grudnia kolejna wizyta:)
W poprzedniej ciazy mdlosci zaczynaly mi sie od 6 tc, teraz czasem mi nie dobrze, ale to nic w porownaniu z poprzednią ciążą.
Rozumiem co odczuwacie, bo poki nie czuje sie ruchow malenstwa,to caly czas kobieta mysli,czy aby wszystko jest w porządku. Ja akurat stosowałam nmpr i mierzylam tempreature, ktora od owulacji do mniej wiecej terminu okresu lub jesli zajdzie sie w ciąze powinna utrzymywac się na mniej wiecej tym samym poziomie do ok 12 tygodnia ciazy. Dlatego codziennie rano o tej samej porze mierze temperaure i wzdycham z ulga jak temperatura jest taka jak trzeba :)
Nie wiem ile nas tu jest, na pewno duzo i troche czasu potrwa zanim wszystkich bede kojarzyla.
Acha dziewcyzny mam ptanie, czy ktoras z Was uprawia sport w ciazy, np bieganie? Ja biegam od marca 2014 i chcialabym nadal biegac ale bardzo się boje. Moze ktoras z Was ma doswiadczenie w tym temacie. Chcialabym byc bardzo aktywna ,bo bardzo szybko przybieram na wadze, a nadal mam nadwyzke kilogramowa z poprzedniej ciazy i stresujacego okresu sprzed zajscia w ciaze. Nie chce przekroczyc 100 kg w dniu porodu, jak to bylo ostatnio. Chcę sie zdrowo odzywiac i byc aktywna. Oczywiście wszystko z umiarem, uwgledniajac dzidziusia w brzuszku
 
reklama
Dzięki Ewelak za odpowiedz. No własnie. Mi tez lekarz zabronil,ale powiedzial,ze biegac za mna nie bedzie jak go nie poslucham :) od wizyty bylam raz, dzis chce isc na marszobiegi ,zeby tetno utrzymac na wysokosci ok 140. Bo jak normalnie biegam to jest ok 170. Czytalam ,ze to za duzo. i po dzisiejszym bmarszobiegu zdecyduje co robic. Czy po prostu bede cwiczyla z Angelika Piorko w domu. I tu mi sie nasunelo pytanie kolejne, czy wiecie moze jak to jest z cwiczeniem skalpela Ewy Chodakowskiej w ciazy?
 
dziękuje Miq muszę kupić taką herbatkę :) Faktycznie już masz brzuszek :) A mi się wydawało, że to wogóle za wcześnie żeby cokolwiek było widać :)

Co do prezentów to my sobie życzymy co chcemy bo co roku było trudniej coś wymyślić. A chce kupić taki sweterek wiecie z guzikami i wystającą marchewką dla R. wkońcu trzeba wyglądać jak prawdziwy tata :-D

Właśnie dzwonili ze szpitala, że moja położna nie może przyjść do mnie w poniedziałek i umówiła się na jutro, jakaś papierkowa robota ale im szybciej tym lepiej :)
 
dziękuje Miq muszę kupić taką herbatkę :) Faktycznie już masz brzuszek :) A mi się wydawało, że to wogóle za wcześnie żeby cokolwiek było widać :)
prawdę nie wiem czy herbata z lipy jest do kupienia, moja mama zawsze sama zbiera lipę i suszy:) a widziałas moje zdj z poprzedniej ciąży, robione tydz po tyg? tam widać różnicę:)
 
To te zdjęcia które tu były wklejone? Wiem, że ktoś wklejał jak to ty to tak widziałam i super pomysł :)
Chyba odgapię i też sobie tak zrobie :-)
 
Fajnie potem powspominać jaki brzuszek był na początku i faktcyznie wtedy widać różnicę bo widząc się na codzień aż tak tego dostrzec nie można chociaż ja to widzę po niestety moich spodniach... Czas niedługo wybrać się na spodniowe zakupy bo i po co się męczyć :)
 
Tez mam taka skladanke fotek z poprzedniej ciąży, ale mniej zdjęć:)
Ja miałam mieć wizytę jutro ale przełożylam na wtorek, bo raz że dentysta i mogę nie zdążyć a dwa ze to wcześnie strasznie. Dzisiaj rowno 5t. Duphastonu starczy mi do wtorku rano więc akurat. ...
Oby był dzidziol i oby trwał i walczył jak jego siostra:) nie chcę już strat :/
 
reklama
Loop może po prostu zamień bieganie na ćwiczenia dla ciężarnych,poszukaj czegoś w swoim mieście czy na youtube i wykonuj w domu,teraz tego multum.
miq uff cieszy mnie że nie tylko Ja mam już brzuch,a to przecież tak wcześnie...no cóż druga ciąża:tak:Kolaż fajny,będzie co porównywać.
nanulinka trzymam kciuki za pozytywny obrót spraw!!
aa i anieok zapomniałam pytałaś skąd jestem:zawstydzona/y:Z Krosna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry