reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Martyska współczuję nie przespanej nocki

A mnie dziewczyny rozebralo katar gardło. Tak się źle czuje ze masakra.
Może znacie jakieś dobre domowe sposoby na przeziębienie?

A ja mam jutro wizytę niech ten dzień szybko zleci :D
 
reklama
Wr.. co za okropna noc :(
Nie śpie od 3.05 ... i co najgorsze dalej nie chce mi się spac!:wściekła/y:
Za pewne, słonko wstanie a ja będę jak zombi. Makabra!!!! :no::no:

Witaj w gronie!
Ja mam problemy ze spaniem już od jakiegoś czasu. W nocy jak się budzę na siusiu to potem wiercę się i wiercę, nie mogę zasnąć. Teraz też jestem już na nogach. Mąż wyszedł do pracy, a ja zjadłam śniadanko i co tu robic jak spać się nie chce :no:
 
Martyska łącze się z Tobą dla mnie noc tez była straszna - spałam tylko od 2 do 3 a tak to z boku na bok, w dzień wczoraj też nic nie spałam bo nie miałam czasu wiec nie wiem jak dzisiaj będę funkcjonować w pracy. Głowa mnie boli jak bym była na mega kacu :\ a jak dziewczyny u Was?
 
Współczuje wam dziewczyny, ja śpię jak zabita. O 21 już odpływam, a wstaje z wielkim bólem o 7 żeby moją córkę do przedszkola wyprawić :) Pewnie dzisiaj nie będę mogła spać bo jutro wizyta i doczekać się nie mogę :) Miłego dnia kobietki
 
Dzień dobry!
Dziś u mnie dzień oczekiwania na wizytę. Na 18:30 dopiero... proszę o kciuki!
Tymczasem trzeba dzień pracy przezyc...
Miłego:)
 
Ja tez przewaznie spie jak zabita ale dzis nasza krolewna przyszla o 2 w nocy do naszego lozka i kazdy sie wiercil i kradl koldre, takze lacze sie w bolu:)

Patka i inme przeziebioone kolezanki oto przepis: 3 cebule, ząbek czosnku, sok z połówki cytryny i 3 łyżeczki miodu. Odstawić na 5 godz w słoiku. I gotowe. syrop robic na nowo co drugi dzień. Podawać nie dłużej niz 2 tyg. Później zrobić przerwę. I w razie następnego przeziębienia na nowo. Ponoc kaszel i katar naprawdę działa. Dostalam przepis od kolezanki ale jeszcze nie stosowalam.

Nanulinka trzymam kciuki:) daj znac jak po wizycie
 
Dzieki dziewczyny za wyrozumiałość !
Ja tak jak mówiłam, wstałam o 9 i wyglądam jak zombie po nocnych podbojach zasnełam o 5.45 jak mój Tomek wstawał do pracy- a teraz obudziła mnie siostra telefonem CO SIE STAŁO, MIAŁAM RANO DZWONIĆ A SIĘ NIE ODZYWAM.. wrr :no:
Dzień będzie tragiczny na 14 do pracy, za długo spałam bo tak w sumie to zaraz minie skoro już 10 ;o

3mam kciucki za dzisiejsze wizyty, i za nowych dzidziusiów :))
 
reklama
Dzień doberek :-)

A ja spałam jak zabita od 22 do 7.30... Z godzinną przerwą na Zosi kaszel, która jest znowu chora.... Dobra- pędze do pracy.

Trzymał kciuki za wizyty!!!! Dajcie znać :-)
 
Do góry