reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja cały czas was poczytuje, ale faktycznie jakby watek był sprywatyzowany chętniej bym pisala. Teraz więcej osobistych rzeczy na temat naszych pociech a każdy z zewnątrz może przeczytać.
 
Body, bluzkę na długi rękaw i spodenki grubsze lub cienkie z rajstopkami. Ale teraz ubieram ją inaczej bo u nas już mrozy lub Max 2 stopnie. Ubieram ja cienko i polarowy jesienny kombinezon i spiworek lub trochę cieplej i bez kombinezonu tylko bluza/ kurtka i spiworek. Zimowy kombinezon i nas jeszcze w szafie... :p
 
Kurcze no właśnie ja zawsze mam dylemat. Kombinezon nie jest gruby jest raczej taki jak cienka kurtka jesienna dla dorosłego. Ale kurtki żadnej nie mam tylko taki bardzo gruby sweterek podszyty polarem ale ona go nienawidzi więc nie mogę go ubrać bo musi mieć dobry humor-idziemy zrobić zdjęcia do paszportu :-) Mam kurtkę dla małej ale ona jest od 3-6 mc jeszcze za duża. Ja nie wiem. Od paru dni jest naprawdę zimno i zaczynam wariowac bo nie wiem jak ubrać własne dziecko. Niby o jedną warstwę więcej niż ma dorosły ale czasem mam wrażenie że ona się drze bo jej za ciepło. Co ze mnie za matka.
 
Michasia dobra z Ciebie matka! Nie mów takich rzeczy no co ty :)
Ja to znowu mam wrażenie że jak jej nie ubiore to jej za ciepło. Ja wychodzę z założenia że zwasze mam dodatkowy kocyk i mogę ją przykryć jak by coś było nie tak :)
 
reklama
Do góry