reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
W smyku widziałam śliczne sukieneczki świąteczne i pajacyki reniferki :-) Małe cuda :-) a wracając jeszcze do mat, kupiłam puzzle piankowe profesjonalne do sztuk walki, z atestami, bezpieczne bez szkodliwych substancji. Świetne pi złożeniu i duże, do łączenia w większe obszary gdyby była taka potrzeba. Podpinam linka Puzzle Piankowe TROCELLEN
 
A i dla mnie ubranie Hugona to tez problem.... Największy gdy muszę najpierw jechać autem a pózniej kontynuować wózkiem :confused2:. W aucie plecy małego sie pocą od fotelika, a z kolei gdy lżej ubrany za zimno w wózku... Mieszkamy w Gdańsku i u nas często jest duża wilgotność i przenikliwie zimno nawet przy kilku stopniach na plusie
 
W smyku widziałam śliczne sukieneczki świąteczne i pajacyki reniferki :-) Małe cuda :-) a wracając jeszcze do mat, kupiłam puzzle piankowe profesjonalne do sztuk walki, z atestami, bezpieczne bez szkodliwych substancji. Świetne pi złożeniu i duże, do łączenia w większe obszary gdyby była taka potrzeba. Podpinam linka Puzzle Piankowe TROCELLEN

boże, jakie ceny... 200 zł na puzzzle piankowe to dla mnie zdecydowanie za dużo.
 
My też dziś po szczepieniu,plus druga dawka pneumokoków.Mały waży 9.100,a mierzy 70 cm.Tydzień temu skończył 4miesiące
 
reklama
My też dziś po szczepieniu,plus druga dawka pneumokoków.Mały waży 9.100,a mierzy 70 cm.Tydzień temu skończył 4miesiące
 
Do góry