reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Miałam kolposkopie i wynik histopatologiczny. Niestety wyszedł cin 2 i ten wirus który już zaatakował komórki 🥲🥲
Słuchaj, najważniejsze to szybka i trafna diagnoza. Lekarze nie dadzą zrobić Wam krzywdy! Głowa do góry i ciśniemy do lipca 😘
A nie chce nas straszyć ale coś ostatnio czytałam, ze tegoroczne lato ma być bardzo upalne 🙈
 
reklama
Słuchaj, najważniejsze to szybka i trafna diagnoza. Lekarze nie dadzą zrobić Wam krzywdy! Głowa do góry i ciśniemy do lipca 😘
A nie chce nas straszyć ale coś ostatnio czytałam, ze tegoroczne lato ma być bardzo upalne 🙈
Właśnie tego się obawiam, że będzie tak gorąco i będę cała spuchnięta 🙉
 
Obyśmy wszytskie miały klime na porodowce:)mój mąż zeszłym roku leżał w szpitalu tydzień, w największe upały bez klimatyzacji, a to była kardiologia :o
 
Ja kocham letnie ciepełko 🤗
nie mam pojęcia jak to będzie przy ciąży, ale tak normalnie to kocham.
Ja tez uwielbiam ciepełko (w szczególności ze mam mała niedoczynność tarczycy i kończyny mi marzną). Zobaczymy jak to będzie, pisany nam jest lipiec wiec ryzyko wkalkulowane :)
U mnie w szpitalu cała ginekologia i porodówka jest po remoncie wiec mam nadzieje, ze o klimatyzacji pomyśleli ;)
 
Dziewczyny jutro mam drugie prenatalne, rozumiem, że wyglada to tak samo jak na pierwszych prenatalnych?
 
reklama
Do góry