reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2012

Dziewczyny ja na chwilke,tesciowa przyjechala bo ja za kilka godzin jade po towar,a niania przyjdzie przed poludniem.bylam dzisiaj na pedicure i oczywiscie za szybko zalozylam buty i paznokcie na nowo do malowania,pisalam Wam ze mam problem ze stopami i juz je jakos powoli doprowadzilam do ladu tak wiec musialam postawic kropke nad i wlasnie u kosmetyczki.
Jeszcze musze napisac plan dnia Wiktorka i co ma mu robic do jedzonka a juz padam na twarz.najgorszy dzien przed wyjazdem nie ma chwili wytchnienia.
Dziewczyny chorych malszkow trzymam kciuki zeby szybko choroby uciekly .
Dziewczyny nie spiacych w nocy maluszkow,oczywiscie przespanych nocy sobie tez tego zycze :)
Niejadkow,zeby zaczely jesc i tak dalej :)
Tesciowa mnie nie zszokowala niczym bo z nia nie gadalam prawie,poszlam wieszac 2 kosze prani,zrobilam kolacje i zjedlismy,powiedzialam co ma robic do poludnia i dobranoc..najgorzej ze w nocy sie z nia widze jak maly sie przebudza i ona mi cos gada ze moze cos go boli a oczywiscie skutkiem tego zawsze bylo dluzsze usypianie,a nie na drugi boczek kilka lykow wody i lulu.ile bym nie mowila zeby sie nie odzywala to i tak zawsze jest to samo.dobrze to uwazajcie na siebie pa pa
 
reklama
paprotna bo babka to jest wredna kobieta, wszystko co jest jej jest super cudowne. Jak trzyma Patryka na kolanach to on się zlości bo się nudzi a ona nie chce pojąć że on jest za duży na takie coś i wtedy mi mówi " daj mu jeść bo głodny" choć przed chwilą np. jadł i tak przez parę ostatnich tygodni. Ja się nie odzywałam tylko spokojnie mówiłam że nie jest głodny. Ale ostatnio mu dałam śliwki suszone kurczakiem gerbera a ona z gębą na mnie że takie świństwa dziecku daje jakbym nie miała co mu dać jeść. Normalnie nie wytrzymałam już.
A z tymi nóżkami się nie przejmuj bo to jej minie jak nabierze równowagi trochę i wprawy. Patryk też tak robił i stawał na paluszkach a teraz pełną stopą i śmiga po domu jak go trzymam za rączki.

kasica dobrze że poszłaś do lekarza. A jak tam Pysia dzisiaj?

sss16 dobrze że to szybko zauważyłaś. I znalazłaś jakiegoś lekarza w katowicach? Z tą pracą też bym się zastanawiała ale z drugiej strony ciężko o pracę dzisiaj i dobrze że coś znalazłaś. Nie myśl o tym że może trafi sie lepsza, bo jak się trafi to możesz się zwolnić i iść do lepszej. jak sam stoi to suuuper :)

zuzaduza udanego wyjazdu.

Ja mam dośc mój maly terrorysta chce tylko chodzić. trzymam go za dłonie a on wędruje po domu. Krzyże mi wysiadają a to dopiero początek jego nauki chodzenia. Byłam wczoraj u jego lekarki i dostał żelazo, kwas foliowy i zestaw witamin na poprawę apetytu. Ma to brać przez 2 miesiące i wtedy skontrolujemy jak jego żelazo.

Miłego dnia.
 
sss16, no widzisz, czyli nogi ma silne tylko może jest leniwy:-D gratuluję dostania pracy, bo to takie czasy, że takiej rzeczy trzeba gratulować, że Ci sie udało tak od razu to jestem w szoku, różnie to bywa naprawdę, mojego męża siostra 'szuka' pracy już od grudnia:-D

JH, to niezła wariatka z tej babki. Też bym się wkurzyła. I znowu jestem w szoku, że Patryczek już ćwiczy chodzenie:szok: nieźle.

U nas dziś nastąpiło pierwsze samodzielne wstanie:-D mój M. taki dumny - jak paw:-D poza tym to ok, noc w miarę chociaż często gubiła smoka i wstawałam duzo razy. Teraz siedziemy u mamy i zaraz mąż do pracy a my z Emilką wrócimy do teściów spacerkiem, bo już nie pami\etam kiedy mała była na dworze, brrrrr.
 
Hejka
U nas do dupy, Miki ma zapalenie oskrzeli. Kurcze czułam coś wczoraj bo miał taki paskudny duszący kaszel. Dzisiaj rano był lekarz. Tak żałuje, że wponiedziałek pojechałam do innej lekarki i nie czekałąm na niego. Z nim mamy styczność już drugi raz. Lekarz super. Tak podszedł Mikusi, ze wcale nie płakał. Najpierw zagadał, przekupił samochodzikiem, później przeprowadził zemną wywiad a następnie zaczął badanie. On nawet się niezreflektował,że jest badany. Powiedział jakbyśmy nie mieli inhalatora to wysłał by nas do szpitala ale, że mamy i daj sobie zrobić to zostajemy w domu. Dostał antybiotyk. Gorączką wczoraj znowu zaczęła rosnąć do 39,5. Do tego kaszel. Noc kiepska. Ciągle się rzucał. Mówił przez sen. Ciągle chciał abym go tuliła. Dopiero ok 2 zasnął spokojnie. Najgorsze, że jutro mamy jechać do teściów. Tu dziecko chore. Oni czekają. Co tu robić.
Dziś mój brat przyjechał, włąśnie jest na spacerze z Tymkiem. Miki śpi ale ciągle kaszle. Nasłu****e aby się nie przebudził.
zonka jak Zosia zacznie chodzić i nie będziesz chciała zakłądać takich normalnych kapci to polecam Skórzane PAPUTKI 0-5 lat Kapcie BESTSELLER! (3123770828) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mikołąj ma juz 3 parę. On w kacpiach w ogóle nie chodzi. Zakądam jemu właśnie te paputki albo skarpety antypoślizgowe. Zimą kupiłąm jemu normalne kapcie to ciągle je ściągał.
Pisz jak Zosieńka?
zuzaduza udanego wyjazdu i szybkiego powrotu do Wiktorka.
paprotna nie dziwota, że męża duma rozpiera. Gratulacje dla Emileczki z pierwszego samodzielnego stania :tak:
sss16 kochana nic się nie martw wszystko będzie dobrze.

Wasze dzieci już stoją, drepczą a mój Tymek nogi ma nadal miękie i do stania jeszcze daleka droga.... Ja się tym wcale nie martwię. On rozwija podobnie się jak Miki. Także pójdzie pewnie na półtora roczku :-D
 
kemyt, kurcze to nieciekawie:-( zdrówka życzę Mikiemu, oby mu szybko przeszło. No i żeby Tymuś się nie zaraził. I co, będziecie jechać do teściów?

kasica, zonka ​a Wasze panny jak tam?
 
. A jaj twoja cora ma na imię? Umie raczkowac I co jesxcze? Pochwal się coś;)

Moja córa na imię ma Natalia.
Raczkuje już od dawna, od dawna też wstaje i od jakiegoś czasu ładnie chodzi przy meblach.
Z mówieniem jest gorzej, bo jedynie od kilku dni mówi ba ba ba ba
Mamy problem z jedzniem, bo nie lubi gotowanych przeze mnie obiadków, ale po świętach robimy podejście do domowego jedzenia.
 
darla, a właśnie. przypomniałaś mi o tych leginsach. dają radę te z pepco, co nie? to fajnie Ci się Natalka rozwija, moja nie jest jeszcze tak zaawansowana ruchowo;-)

kasica, Ty się pytałaś czy leginsy się zwijają. I wnioski jakie wyciągnęłam to te tańsze z pepco jakie mam, są troche krótkie i luźne i faktycznie się podwijają. natomiast te które kupiłam w reserved są dłuższe i bardziej przylegają w łydce więc tym samym nie ściągają się wcale:tak:
 
paprotna nie wiem czy pojedziemy. Zobaczymy jutro. Teście czekają. Są nastawienie na przyjazd. Wiadomo, że dobro najważniejsze. Ech jakie to wszystko trudne. Jutro przyjedzie mąż to zdecydujemy.
Dobrze mi u rodziców. Nie chce mi się wyjeżdżać. Z drugiej strony bardzo tęsknię za mężem.
Dzieci smacznie śpią. Mam nadzieje, że Miki pośpi spokojnie. A my z rodzicami i bratem spędzimy miły wieczór :-).
 
hejka:)

powiedzcie mi kochane czy Wasze maluszki kręcą może główką na boki tak szybko prawo,lewo, prawo.. bo oczywiście wyczytałam, ze może to być objaw padaczki niemowlęcej:/ a Dani od jakiegoś czasu tak robi, najpierw myślałam że tak się nauczył i jak leci muza to tak robił a teraz robi tak cały czas. hmmm ja już nie wiem normlanie czy coś się dzieje z nim czy o co kaman, Mówicie, że ma mocne nóżki no widocznie ma skoro stoi ale czemu nie kombinuje jak wstać, jak usiąść i raczkować...wczoraj z nim ćwiczyłam na brzuchu chyba z godzinę no to postęp taki że się obraca wokół osi:) no ale teraz już mnie wszsytko martwi :/

aha i jeszcze robi takie skłony do przodu jak siedzi to nagle główkę kładzie między nogami no i wyczytałam że to objaw chorody Zespół Westa...no ja chyba zaraz zejdę na zawał ...jakoś dużo tych dziwnych objawów ostantio:/ ryczec mi się chce a co jeśli on jest na peawdę chory???????????
 
Ostatnia edycja:
reklama
sss16, Ty już nie czytaj tylko czekaj na wizytę u neurologa. Mój właśnie tak robi kręci głową na boki od chyba tygodnia, i robi tak jak chce zasnąć albo ostatnio podawałam mu zupkę a on że nie chce i tak właśnie głową kręcił. Nie wiem może się mylę, ale u kilku dzieci widziałam, że tak robią.


KOCHANE zyczę Wam WESOŁYCH ŚWIĄT. Niestety w tym tygodniu kompletnie nie miałam czasu na pisanie :( w ogóle mam kryzys jakiś okropny na tle zawodowym i rodzinnym. Jeszcze trzeba święta zorganizować, spędzić dwa dni w kuchni, a szczerze to po prostu nie mam na to ochoty. Trzymajcie się cieplutko. Lecę troszkę chociaż podczytać co tam u WAS.

kemyt, współczuję, coś te choróbska nie mogą się od Was odczepić, życzę dużo zdrówka i sił
mój podobnie za chodzenie to się jeszcze nie bierze tzn. stać to on by i chciał ale żebym ja go stawiała, jemu samemu się nie chce. Raczkować też nie chce, pupę podnosi i tyle.
Wczoraj byliśmy na kontroli w Chorzowie i już właściwie ma wszystko w normie, ale za 2 miechy mamy znowu przyjechać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry