reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Ja jestem bardzo zadowolona z maclarena xlr.

Co prawda jest całkiem spory, i czasami cieżko na klatce schodowej mi sie obrocic z nim w kolko ale komfort jazdy jest!

Pozycja leżąca dla mnie super rozwiazanie bo Joschka jeszcze siedzieć nie potrafi, ale nawet jak zacznie my dużo chodzimy wiec będzie mógł sobie pokimac. Joschka tez wyglada na zadowolonego. Leży i obserwuje, ani razu nie zapiszczal.
sklada i rozkłada sie bardzo prosto. Za pomocą jednej ręki i nogi można sobie poradzić bez problemu.
Kółka tyrkotaja troche na kostce ale to raczej normalne.
Prowadzi sie go bardzo łatwo. Budzą jest mega duża i w razie wiatru zasłania prawie całe dziecko (w pozycji leżącej) a w siedzącej nie próbowałam ane na pewno tez.
nie wiem co jeszcze mogę napisać.


Jestem bardzo zadowolona.
 
dziś przyszedł pocztą Doidy Cup, ale to śmieszne :)
Też zamówiłam i czekam na kuriera. Mam nadzieje, że Młody ogarnie ten kubeczek bo skubany przez miesiąc zapomniał jak to jest pić z butelki i wszystkie zamiast ciągnąć to gryzie i masuje sobie smoczkami dziąsła. A ja już chciałam go przerzucać na MM. Dobrze, że od lutego nie idę do pracy bo bym miała stresa a tak liczę, że się nauczy. Może pociągnie mleko z kubeczka to by się udało ominąć etap smoczków i butelek ale to by było zbyt piękne.
 
Hej dziewczyny.Mam pytanie odnośnie puzzli które służą do zabawy na ziemi.Czy macie?I czy sie sprawdzają?Ja potrzebuje bo mały już się obraca z brzuszka na plecy i na odwrót ,a jak dam sam kocyk to nieraz uderza główką o podłogę,a puzzle może by amortyzowały uderzenia:confused::-)
 
reklama
Ja kupiłam te puzzle i jestem zadowolona,kolorowe,o wiele cieplej niż na podłodze czy kocu.generalnie warto nawet później na budowanie domków czy tuneli.trochę
 
Do góry