reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ja tez nie mam zamiaru kupować ciuszków w rozmiarze 50. Miałam tylko kilka sztuk na 56 i tylko 2 tygodnie Emi w nich poleżała.
Łóżeczko mam z szufladą i nie narzekam. Wystarczyło wyciągnąć 3 szczebelki i spokojnie odkurzaczem dałam radę posprzątać.
 

Załączniki

  • 2013-09-24 16.48.13.jpg
    2013-09-24 16.48.13.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Moja córka spała 22 miesiące. Później zrobiliśmy jej pokój i już ma młodzieżowe łóżko :)

Teraz ma takie
 

Załączniki

  • 11793251_1017499244951187_856304042_n.jpg
    11793251_1017499244951187_856304042_n.jpg
    95,8 KB · Wyświetleń: 79
Moja też 22 miesiące aż pewnego dnia przyszła do nas do pokoju z popołudniowej drzemki,a dodam,że szczeblki nie były wyjmowane. Jak odkryłam jej sposób wychodzenia z łóżeczka to myślałam, że zawału dostane.
 
Moj tez jakos tak, jak nie krocej.. nie pamiętam dokladnie...

Kamcia co to za loze? Faaajne, a dla chlopakow bede musiala pietrowe kupic.

Mamawiki32 jak wychodzila? Gora?
 
fazerkamm to przecież jest piętrowe z 3 miejscami do spania bo szuflada też jest łóżkiem. Wszyscy się śmieli, że już przyszłościowo kupiliśmy.
 
Moj tez jakos tak, jak nie krocej.. nie pamiętam dokladnie...

Kamcia co to za loze? Faaajne, a dla chlopakow bede musiala pietrowe kupic.

Mamawiki32 jak wychodzila? Gora?
Górą ale nie,że nogami najpierw tylko się wychylała, łapał za szczebelki i przerzucała nogi. Takie salto w przód. Na szczęście przy łóżeczku stała wersalka :)
 
Mój skończył dwa latka i nadal śpi ale wyjęliśmy szczeble żeby czasem nie wpadł na głupi pomysł i górą właśnie nie wylazł :D

Zbieramy się do kupna większego, chyba poczekamy na płeć to może właśnie takie piętrowe kupimy.
 
Mamawiki32 Heheh to faktycznie ekstremalne to robila :D

Kamcia wiem wiem... fajna sprawa takie ukryte lozko, jakby ktos przyjechał w gosci itp :) mozna je rozdzielic i zrobic pojedyncze lozka?

Daj linka do tego lozka :)
 
reklama
Tak można je rozdzielić i będą dwa osobne. Jak dzieciaki będą szaleć i wpadać na głupie pomysły ze skakaniem to je rozdzielimy. Kupiłam je na allegro prawie rok temu wiec aukcje na pewno się pozmienialy.
 
Do góry