reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Julcia i Blaneczka - naj naj naj z okazji 5 miesięcy:-)

a co do tych zdjęć na NK to właśnie jestem w szoku, że coś takiego się wydarza:szok::wściekła/y:
 
reklama
Liwus masakra to co ludzie robia ze zdjeciami dzieciaczkow normalnie jestem w szoku juz sie nawet zastanawialam czy nie zlikwidowac swojego konta:baffled:
Mojej siostrze ktos skopiowal zdjecia corki i zalozyl sobie profil udajac ze to jego dziecko dal jej swoje imie date urodzin normalnie masakra siostra zglosila to na prokurature ,ale nic sie nie dalo zrobic:baffled:
 
Dla Blaneczki i Juleczki najlepsze życzenia!!!!
Jestem w szoku jeśli chodzi o te zdjęcia na n-k to są chorzy ludzie.Ja już od dawna mam zablokowany profil i zdjęcia są dostępne tylko dla znajomych.Ale przeczytałam że nawet to nic nie daje,ciekawe czy to prawda
 
Spoznione zyczonka dla Juleczki i Blaneczki:-):-):-)
A to co sie dzieje na NK to skandal. Ja tez mam zablokowane konto na NK i mam nadzieje ze blokady dzialaja.
 
Ja już po wizycie u dermatologa, dobrych więci brak. Oczywiście jak to u państwowego lekarza nic nie wiadomo. Bąble mogą być objawem choroby (nie zaopmiętałam nazwy:baffled:)lub alergii na proszek, jak dla mnie dziwne bo chyba by mnie cała wysypało a nie tylko na biodrze, cyckach i łokciach. Pani dr najchętniej położyłaby mnie na dermatologie ale ja za nic w świecie do szpitala nie pójde:no:tak wiec bede czekac zapewne w gigantowej kolejce na pobranie wycinka skóry:-(narazie maść io za 2 tygodnie do kontroli:-(no nic trzeba życ dalej i sie nie drapać:dry:pocieszajace jest to ze na małego to nie przejdzie:confused:ach mam doła:confused:
 
Liwus masakra to co ludzie robia ze zdjeciami dzieciaczkow normalnie jestem w szoku juz sie nawet zastanawialam czy nie zlikwidowac swojego konta:baffled:
Mojej siostrze ktos skopiowal zdjecia corki i zalozyl sobie profil udajac ze to jego dziecko dal jej swoje imie date urodzin normalnie masakra siostra zglosila to na prokurature ,ale nic sie nie dalo zrobic:baffled:

Właśnie a my matki w takich sytuacjach jesteśmy bezradne . Możemy jedynie zablokować galerie dla nieznajomych.
Myślałam że ten problem jest mniejszego formatu ale na to wychodzi że się bardzo myliłam:
https://www.babyboom.pl/forum/album-rodzinny-f93/pedofilia-na-naszej-klasie-20889/l
Pedofilia na naszej-klasie - Forum Wizaz.pl
Forum - lista postów / Smyki.pl - dla rodziców. Pokaż dziecko, zobacz dzieci oraz blogi, foto, forum, video i suwaczki
i wiele wiele innych portali które porusza ten problem.
Dziewczyny zablokujcie swoje galerie na NK dla osób nieznajomych!!!

To zdjęcie poniżej ściągnęłam z wątku o pedofilii na NK z wizażu.pl :
 
kicrym współczuję dolegliwości i doła z powodu tej wysypki
całe szczęście ze nie zarazisz Kubulka
no i oby maść pomogła

ja dalej w szoku jestem z tego wątku o pedofilii na NK i zaczynam się zastanawiać czy nie zlikwidować konta bo i tak rzadko tam zaglądam a po co kusić debili:baffled: a prokuratura jest taka jak cały nasz wymiar sprawiedliwości - no coments:crazy:
 
Czy któras z Was dziewczyny orientuje sie może jak wygląda sprawa przewożenia wózka spacerowego z Polski do UK? Pytam bo widziałam ze kilka mam jest lub bylo w UK. Chodzi mi głównie o to czy chcąc przewiezc wózeczek musze zgłaszac to w EasyJet? Na ich stronce pisze ze wózki sa przewozone bezpłatnie ale nie ma wzmianki na temat wczesniejszego poinformowania. Bilety mam zarezerwowane od kilku miesiecy ale teraz sie zdecydowalismy ze kupimy spacerówke w Polsce, wiec nie wiem czy mam poprostu wziąc wózek ze sobą w dniu wylotu i nie bedzie problemu czy trzeba zgłosic? Z gory dzieki za wszelkie informacje :-):-):-)



 
reklama
lemonnka ja nic nie zglaszalam ,jak masz bilet dla dziecka to w cene wliczony jest wozek tak mysle i tak wlanie bylo u mnie w ryanair:-)
 
Do góry