reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Bea życzymy spokojnego lotu no i żeby malutka była grzeczna.
My dziś po szczepieniu.Maksiu zniósł dobrze,chwilkę zawodził nawet nie świadomie powiedział mama:-) Mój synek kochany
Ja chyba w styczniu wrócę na pół etatu do sklepu jeszcze zobaczymy,ale utrzymać pracownika z wszystkimi świadczeniami nie jest łatwo,szczególnie w tak słabym okresie jak styczeń więc chyba będę popołudniami zastępować moją pracownice.
 
reklama
ewelinka gratulacje!:tak:ale ci zazdroszcze,:zawstydzona/y: ja sie bronie dopiero w czerwcu i to licencjat a gdzie tam mgr:dry:a jak narazie to mam napisane 10 stron:zawstydzona/y:jakos nie widze tej pracy:no:
Beaa udanego lotu:tak:
 
Ewelinka brawo :-)
beaa bedzie dobrze zobaczysz Malutka pewnie usnie :tak:U nas kupa byla ,ale ja przebralam dopiero jak wyladowalismy balam sie ze jak juz sie obudzi reszta lotu bedzie syrena;-)Dziadkowie odciaza Cie troszku w opiece wiec odpoczniesz.:-)
 
Bea u mnie to samo MARUDZENIE przeokropne, płacz bez powodu i to jaki ... :baffled:
No i nosić i jeszcze raz nosić a ręce mdleją od ciężaru :nerd: my równiez sie wybieramy do Polski ale za miesiąc i tez mam obawy jak bedzie wyglądał lot z naszym bobaskiem. Jak sie czasem rozedrze to nie radze być w pobliżu :-D a jesli w samolocie otworzy buźke to niezła bedzie jazda... :dry: tfu tfu zeby nie wykrakać :-)



 
Dzisiaj obroniłam pracę magisterską, więc już mam spokojną głowę bo ostatnio było życie w ciągłym biegu....

Gratulacje!

Teraz sie pakujemy bo jutro lecimy do dziadkow, huraaa. Mam nadzieje, ze lot minie bezproblemowo i bezkupowo:-D.

Spokojnego lotu!

My po wczorajszych chrzcinach dochodzimy do siebie...

Super, że Natalka tak ładnie się spisała. Moja Olga też nie lubi tłumu.
 
Do Dziewczyn Które Chodzą Na Basen z Maluszkami...
Mam pytanie co robicie na tych zajęciach basenowych:confused: Uczą jak trzymać dzieciaczka i w ogóle??
 
Bea wszystko będzie dobrze! A jak coś to niech pasażerowie wiedzą, że mają takiego słodkiego bobaska na pokładzie! Kiedyś pamiętam jak leciałam 17 godz. i też był bąbelaś na pokładzie (ciut starszy od naszych) to pasazerowie rwali się aby popieścić takie słodkości:-):-) tylko biedulka była tak znerwicowana, tyle godz. (stary miał dość a co taki mauch??) że prawie pilotów z kabiny krzykiem wywoła ;-)
Widzę dziewczyny, ze borykamy sie z tym samym tematem, co robić po macierzyńskim???Powiem Wam, ze ja bardzo bym chciała zostać z małą i cieszyć się jej każdą minką, każdym gestem :-)ale mi się już kończy macierzyński i chyba coś czuje jak mnie cos w kościach łamie ;-)
 
reklama
Liwus - u mnie przed wszystkim uczą jak dziecko trzymać przy każdym ćwiczeniu...jedna pani instruktorka jest zawsze poza basenem i pokazuje nam na lalce jak dziecko trzymać a jej mąż instruktor i córka instruktorka są z nami w basenie i uczą tego na naszych dzieciaczkach. Są cwiczenia z pływaczkami, bez pływaczek, na materacykach, z zabawkami itp....reasumując - jest super!
 
Do góry