reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hejka dziwczyny. U nas troche lepiej. Wlasnie skonczylam sprzatanie a teraz troche relaksu na BB, potem musze zrobic slatke, chrusciki i klopsiki na 18 idziemy do znajomych.

Survi my dzis obudzilysmy sie o 9.30:happy2: a wstalysmy o 10.30:tak: U nas jest podobnie z tym "ja siama":tak: Oby Flo szybko przeszedl katar:tak: Glowa do gory :tak:
Madzia oby jutro dyzur przebiegl spokojnie:tak:
Kasia zdrowka dla Olgi:tak: Spika nie znalam:sorry2: Na pole to slyszelam wczesniej ale spki calkiem nieznany:tak:
Pabla to prawie same ciezarowki beda na sylwestrze:tak: Zdrowka dla Lenki:tak:
Haszi ale jestes zabiegana:tak:Wspolczuje powiklan:tak:
Post ale mialyscie przeboje z tym pobieraniem krwi:szok: Zdrowka dla dzieci:tak:

U nas z sikaniem w domu super, a wczoraj bylysmy u G siostry to Misia sie 2 razy zsikala w majtki i raz zrobila kupe:-(Mam ndzieje ze to przez zabawe zapomila:tak: Troszke sie wkurzylam.Dzis idziemy do znajomych i zobaczymy jak tam bedzie:tak:

Tik tak, tik tak,
Szybko mija czas.
Bim bam, bim bam,
Północ wybija nam.
Coś się kończy,
Coś się zaczyna.
Fajerwerków widać blask.
Stary rok ucieka,
Nowy gania go.
Szampana otwieramy,
życzenia składamy.
A ja życzę Wam
Roku udanego i zdrowia dobrego,
Szczęścia wielkiego i totka wygranego,
Miłości gorącej i wiecznie wrzącej,
No i Nocy odlotowej i nie tylko sylwestrowej!!!


http://www.klamerka.pl/25-1-noworoczne.html#ixzz19gbPYicE
 
reklama
Madzia, książeczka w drodze. Opanuj sie dziewczyno z tymi kosztami przesyłki. Kawę mi kiedys postawisz:tak:Przeżyłam szok, bo pędze na pocztę, żeby zdążyć - myslę, hmmm pewnie góra do 12 czynna - a tu na drzwiach ... 20.00!:szok: Milutko mają panie tam pracujące:no:
Potem do sklepu, bo parę rzeczy brakowało w lodówce, np. jogurty dla dzieci i kolejny szok - ile ludzi:szok: Powariowali!
Dorka, szampańskiej zabawy Wam życzę! I pozostałym dziewczynom też:tak:
 
Kasia jesteś niemożliwa:-)
Dorka ale pyszności. Ja będe dzisiaj robiła bułeczki sledziowe i sałatkę z kurczaka,może pizze zamówimy i wszystko sami zjemy :-p A Misia się pewnie zapomniała.

Jejku a ja siedze jak na szpilkach w robocie,nikt już nic nie robi,tylko sie włóczy po korytarzy,bo być może ktoś coś wie,puszczą wcześniej czy nie.Nawet była plota,ze o 12 do domu,ale dyrektor nie w humorze zabrał d.. w troki i pojechał i dalej nic nikt nie wie:no:
 
to wszysktiego naj naj naj
a ja nadal siedze w pracy
małż przynajmniej w domu :) zakupy zrobil u lekarza z dzieckiem było..ZDROWA, wyniki super
Dorka...u nas jak goście przyjdą to też czasem pytam bo emocje i dziecko zapomina o sikaniu i może popuscić potem, nam się to własnie jeszcze przytrafia przy okazji gości albo bywania w gościach a tak to można z nią pojechać bez pampka i jest oki, pamięta i wytrzymuje, teraz przy spaniu w południe np też pampers jest suchy, więc idzie w dobrą stronę
Jeśli chodzi o Cinka to nie ma szans aby usiedział nawet 5 sekund na nocniku, szkoda czasu, trzeba biegać :):) no ale on ma dynamit więc nie nalegam
wychodzę o 16-tej i może machnę jeszcze sałatkę jakąś jak mi się będzie chciało, ale my siedzimy w domu i pewnie pójdziemy spac po 12-tej
 
Witajcie moje ukochane

wybaczcie, że się nie odzywałam ale mam mały galimatias (wszystko oki, nie martwcie się, sytaucja opanowana;-)) zreszta po nowym roku wyspowiadam się sumiennie przed Wami:-p a teraz musze pędzić do garów, bo jakby nie bylo stwierdziliśmy, że jak już doszliśmy do takiej wprawy przyjmowania gości, to czemu by sylwester nie zrobić:sorry2::-p no ale bedzie takdelikatnie na 15 osob, więc damy radę:-p;-)
no i przede wszystkim moje kochane
życzę Wam aby ten Nowy Rok był dla Was niezwykłym rokiem, przepełnionym milością, obfitym w pieniążki, a przy tym bardzo zdrowym!!!!! Wszystkiego co najlepsze moje drogie koleżanki!!!!
 
Wszystkiego najlepszego. Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku

Dziś na szybko , ale obiecuję poprawę po Nowym Roku, bo już 2 stycznia małż wyjeżdża do pracy.

Buźka:-)
 
i ja się witam,
wróciłam z pracy po 15:00, bo jeszcze godz w sklepie spędziłam na zakupach - szok ile ludzi i jakie cyrki!! no ale już mam z głowy.
Ja też sałatki machnęłam z dwie, zaraz idę poleżeć do wanny i na około 19:00 do znajomych.
Lena wciąż kaszląca trochę, ale lekarka powiedziała że jest ok więc jedziemy.
ale muszę przyznać że po wczorajszym okładzie z ziemniaków i soli nawet raz nie kaszlnęła w nocy :-)

Kochane - wszystkim życzę cudownego Nowego Roku, żeby w przyszłym wszystko się realizowało zgodnie z planem i zamiarami, żeby dzieci rosły zdrowo i pogodnie, nowe dzieciaczki znalazły się na tym świecie bezproblemowo. Wszystkiego naj!!!!!
 
Po zaciemnionym niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa raniące i te kojące. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku były inne. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, wspomnienia z masą miłości i przyjaźni.



Ja tez obiecuje poprawe w Nowy Roku, u nas chorobowo, Zainab caly grudzien jest na antybiotyku (trzy rozne), a w nastepnym roku bedzie miala usuwanego trzciego migdala.
 
reklama
Witam sie z Wami jako pierwsza w Nowym Roku, ale mnie zaszczyt kopnal :) wszystkie pewnie spicie po balangach :) ja o 2 juz oczu nie moglam utrzymac i mąż sie zlitowal i poszlismy spac; a nawet milo sie gawedzilo.

Mamusie chorowitkow zdrowia dla pociech;
Pabla a jak robisz te oklady z ziemniakow?pierwsze slysze,ale lubie domowe sposoby; to na mokry czy suchy kaszel?
Dorka z emocji pewnie bylo, najlepszym sie zdarza
 
Do góry