reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Madzia,Renia ja mam jeszcze prywatnie ubezpieczenie z pracy,wiec stwierdzilam ze nie po to place 140zl miesiecznie zeby teraz placic za badania:tak: Musze jakos wykorzystac to ubezpieczenie:tak:Mam zrobic mocz,morfologie i na zoltaczke jeszcze bo wczesniej nie mialam:tak:
Ja do tego lekarza mialam niby na 17 a okazalo sie ze na 17.20:confused2:Jeszcze 0,5 godziny opoznienia:crazy: Jestem padnieta zaraz ide sie myc i do wyrka:tak:
 
reklama
Mam dziś ciężki dzień, jutro lepeij nie bedzie, bo już szał przeprowadzkowy na całego, a ja szczyt roboczy w pracy, więc tylko melduję się po wizycie: cukrzycy na razie jeszcze nie ma, pro forma wizyta u diabetologa, ale dieta powinna starczyć; mloda ma się dobrze, waży 1200 gr czyli w normie, ja do wyjazdu muszę jeszcze 3 usg genetyczne oblecieć, wymaz na paciorkowca i ostatnią wizytę, więc w zasadzie mogę się z lapkiem na stałe w poczekalni u ginki usadzić:-p

Jutro postaram się odezwać porządnie, o ile się uda;-)
 
Dzień dobry

Surv grunt ze cukrzycy nie ma. Tylko dietka i bedzie git. Sara super rośnie:-)
A to 3 gen USG masz zrobic bo juz czas czy z powodów wyjazdowych?

Kurczaczek. Dzis Tymi jakieś rozwolnienie:szok:
Dostaje cały czas bakteryjki bo wiadomo ze po antybiotyku jest.
Dzięki tym perypetiom 6.30 na nogach
Ledwo żyje a tu italiano
Ide si jeszcze pouczyc. Może w godzine uda sie zapamiętać jakieś jedno słówko :-)

Miłego dzionka
 
Renia, trzecie tzw. genetyczne między 30 a 32 tygodniem powinno się robić: mierzy się przepływy i dokładnie dziecko. Mi wypadnie akurat na 31 tydzień więc zgodnie z planem, natomiast paciorkowca ciut wczesniej robię, ale wiem, że nie wszyscy lekarze chcą robić, a ja mam traumę, po tym jak moja przyjaciółka zakaziła dziecko przy porodzie i jest ciężko upośledzone, więc muszę zrobić.

no i ja Ciebie podziwiam, że Ci się jeszcze uczyć chce...mnie by wołami do myślenia poza pracą nie zaciągnęli:-p Apropos ciekawe jak tam Madzia na studiach?;-)
Ja też na nogach od 6....przez własną głupotę, bo zapomniałam budzik przestawić:-p Ale żeby produktywnie głupotę wykorzystać, to przynajmniej projekt kuchni zrobiłam:-) R cały podjarany chodzi, bo wczoraj skończył pracę i czuje się jak przedwczesny emeryt:-D Dziś jedziemy z Flo do dentysty, po moje rzeczy panieńskie do mamy (boję się co tam znajdę...10 lat pudla nieotwierane:-p), a potem ja w kieracik, a nasz emeryt do pakowania:tak:

miłego dnia!
 
Ja na nogach od 7, ale pobudka wcześniej. Dzieciaki sztuk 3 ładnie się bawią - kuzynki syn u nas spał. Kurcze dorośleją:sorry:
Surv, super, że cukrzycy nie ma. Diety będziesz pilnowała i będzie git:tak:ja paciorkowca też robiłam - przy Oldze, bo przy Mikim chyba nie i dostała strzała po porodzie
Madzia pewnie wysila się umysłowo - chyba nie chciałoby mi się, ale ona młódka więc da radę ;-)
Renia, jak to jedno , 10 zapamiętasz!;-):-) Zdrówka dla Tymka!
Kurcze mamy w planach basen z dzieciakami, ale Olga coś rano pokaszliwała. Teraz jest ok i nie wiem co robić. Basen na 15, więc trochę czasu jest. Zobaczymy
 
Spoko spoko,jeszcze jestem w domu:-p Olalam pierwszy wyklad i ide na 11;-) W sumie rok temu przez dwa miechy na wyklady chodzilam,wiec notatki mam,ale isc musze po podpisy na podaniu o IOS.
Potem idziemy z Mackiem na urodziny do kolezanki,wiec tez sie szybciej zerwac musze:-p Ale przez te studia spac nie moge:eek:

Survivor dietka wystarczy ;-) super,e wszystko gra. Widze,ze u was juz pelen ferwor przeprowadzkowy.
Renia zdrowka dla Tyma. Nie wiem czy jakiejs jelitowki nie ma teraz. Mnie od wczoraj zoladek boli i mi niedobrze:baffled:
Kasia jesli jest ok to idzcie ;-)

mykam sie zberac i dzieciaki ogarnac
 
Witam sobotnio:tak:
Survi super ze tylko dietka:tak: Dasz rade:tak:
Renia zdrowka dla Tymka oby szybko przeszlo:tak:
Madzia powodzenia na studiach:tak:
Kasia i jak na basen idziecie? U nas taka pogoda ze mi sie nie chce nigdzie wychodzic:baffled:
Ja cos nie moglam spac w nocy:-( Tak wialo ze myslalam ze mi okna wywali:baffled: Co chwile sie budzilam, boki mam obolale:-(Juz nie wiem jak mam spac:crazy: Jeszcze troche:-p
Milej soboty zycze, musz sie wziasc za obiad:tak:Zaraz G wroci z zakupow to dokaczy:-D
 
Hej
Kończę obiad
Spiaco mi okropnie
P odkurza Tymi balagani kot biega po parapetach

Madziu miłego dnia na studiach

Surv dzięki za przypomnienie. Akurat jadę do rodziców za 2 tyg to skocze na wizytke 3d:-)
Oj ale R musi sie czuć wolny:-)

Kasiu myślałam ze liczysz swoją 3ke dzieci:-)
 
witam moje Panie

na początku muszę się Wam pochwlić, iż moja osobista córka co zwie się Antoninka wreszcie zaczęła w przedszkolu jeść!!!:-) nawet nie wiecie jaka to dla nas radosć przeogromna:tak: od września wreszcienastąpił ten moment;-) to nic, że na razie tylko zupka, bo drugie danie nadal jest bee ale to jużjest coś, co? bo wczesniej nic a nic jak pamiętacie:tak:rano na śniadanie w p-lu je kanapeczki zrobione przez tatusia (bo innego śniadania przedszkolnego nie aprobuje:no:) i później był nic a teraz jest już zupka:-)
Surv super, że cukrzycey niet:tak: no i zaczęła się u Was w pełni gorączka pakowania:-) dzisiaj bardzo mi się spodobał mi się tok myślenia Flo, który na face napisałaś:-D:-D:-D:-D:-D a że czytałam je na spotkaniu z jakże znamienitym politykiem naszych czasów:-pgdzie kamer było dużo a on smędził i smędził, więc "se" zaczęłam podczytawać neta i jak przecztytałam Twój opis to tak parsknęłam śmiechem, ze wszystkie oczy na mnie poszły:zawstydzona/y: :-p
Kasia no to może jednak ta trójeczka jest Wam dana?:-p
Renia ja też panikara do potęgi n-ty jestem:tak: ale dziwnie, ze młody ma po antybiotyku ból uszka? pytałaś się o tą zależność moze dr? To u Tymiego już dziurkę zauważyłaś??? no i przyzanm Ci się, ze ja od poniedziałku też lekcje zaczynam językowe, a co mam być gorsza:rofl2:
Dorka a wyobraź sobie tak trzy łazienki mieć w domu:baffled: kurcze ja już trzeci dzień sprzątam:crazy: Surv tak, tak jak sie ma doma to albo trzeba mieć pedantyxczną rodzinę, albo mieć panią do sprzątania, albo lubić to robić:-p a ja własnie zrezygnowałam z pani i się wzięłam sama, niby to lubie robić ale kurka z czasem się nie wyrabiam:baffled:
no dobra posta w ratach napiszę, bo idę teraz posprzątać a co by wieczór mieć free:-)
 
reklama
Hej wieczorkiem:)
Madzia a co to jest IOS??
Tosika no brawo!zobaczysz Tośka jeszcze będzie się zajadała w p-lu:tak:co tam znany polityk, hasła Surv i jej Flo wymiatają:tak::-D
Kasia no dzieciaki dorośleją w oczach, czekaj jak Ci Miki przyjdzie że na pierwszą dyskotekę wybywa:-p
Dorka no niestety też ostatni czas to taki mało przyjemny, bo spać się nie da, non stop sikać, brzuch już dość duży:sorry:ale dasz radę:) już nie długo:)
Surv super że nie tak źle, oszczędzaj słodycze o ile to możliwe bo ja sobie takiej diety nie wyobrażam:zawstydzona/y:zazdroszczę artystycznej wizji domu bo ja takich zdolności absolutnie nie posiadam, w pt byliśmy z M w LM po jakieś lampy ale wyszliśmy z niczym, bo podoba mi się wszystko co do siebie nie pasuje:confused2:masakra, ale nie mam kasy żeby sobie jakieś dekoratorki wynająć:no:tak jak wszyscy się cieszą, że będą wykończeniówkę robić tak mnie to przeraża:sorry:
Renia ewidentnie coś w powietrzu "lata" bo mnie też dziś muliło, a siostra też latała do kibelka co rusz:confused2:zdrówka dla Tymcia:tak:


kupiłam Kubie w końcu te kredki do wanny, radochę miał:tak:ale kupiłam w LM, bo jakoś do Smyka nie miałam po drodze:) Liwa już śpi, Kuba jeszcze skacze ale zaraz też do łóżka, bo już dziś mam dość:confused2:
spokojnej nocki!
 
Do góry