reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witamy się i my nocną porą :-):-):-) Wczoraj szykowała TŻ -a w trasę i czasu na necik zbrakło, ale dziś po karmieniu małej wampirzycy mogę cosik nadrobić :-)

maylah co do karmienia mojej wampirzycy to ona budzi się w nocy z rykiem że chce jeść, a w czasie dnia uznaje tylko słoiczki ... kaszki za żadne skarby nie weźmie do buzi ... nic na mleku poza jogurtem w czasie dnia nie ma szansy przejść przez buziaczka jaśnie wampira :-) Foteczka słodziaczka ze skarpeciankami super :-):-):-)
daisy26 Roksanka też z tych co sobie na śpiocha lubią posiedzieć :-) czasami jest tak że siedzi , śmieje się i po podejściu do nie okazuje się, że ona śpi :-):-):-)
beata26 Beatko ja też bym była za dawaniem wody lub wytrawnej herbatki, ale zastanawiam się czy taki maluch może funkcjonować już bez mleka ... Kciuki za ząbalka mocno zaciśnięte :-):-):-)
iwon3004 obiecuję wstawiać co ciekawsze fotaski z serii Roksanka + buby :-):-):-) o jedzonku wampirka napisałam kawałecze wyżej ... ona się budzi z rykiem, że chce jeść więc nie wiem co mam robić ...
BeataZ dziuuula zdróweczka dla małych gwiazdeczek :-) wszystko będzie dobrze :-):-):-)
Alusia8989 GRATULACJE ZABALKA :-):-):-) z Roksanką jest inny kłopot ... ona ryczy jak lew jak budzi się w nocy i tak samo jak lew rzuca się na butlę ... Kobitko gdzieś Ty tą osę upolowała :szok:
adudz82 nie ma się co martwić :-) synek mojej znajomej raczkowanie ominoł szerokim łukiem :-) z siedzenia zaczoł odrazu chodzić :-)
vercik_86 POWODZONKA na jazdach :-):-):-)
justysia85 ale Ci zazdroszczę baseniku ... mi narazie czasu na ten luksusik brakuje ...
kamlotka niunia w kolczyniach urocza :-):-):-)
dmuchawiec pozazdrościć małża :-) dobry z niego chłopina :-):-):-)
vioreczka dużo zdróweczka dla niuni :-) napewno wszystko będzie dobrze :-):-):-) dzidzia dzidzi nierówna malutka napewno nadrobi zaległości :-):-):-)
niuta3 kawał chłoptasia z Maksia się robi :-) gratuleczki :-):-):-)
Basienka26_2009 GRATULECZKI ząbalka :-):-):-)
Uff udało się Was podgonić :-):-):-) Życzę Wam milusiego dzionka i zdróweczka dla maluszków :-):-):-)
 
reklama
Witam sie!

Beatko 1973- jak to dobrze, ze jestes- dla kazdego słówko naskrobałaś:tak:;-)

Moje dziecko spi, mój mąz w pracy, mojemu tyłkowi nie chce sie ruszyc, moja głowa boli, moje oczy sie kleją, moja noc była kiepska, mam nadzieje, ze choc moj dzień bedzie jako taki:tak::-D

Pogoda brzydka. Za oknem chmury i ciemno, chyba bedzie padać. Nic mnie dzis nie nastraja optymistycznie. Za duzo jest rzeczy które dziś MUSZĘ- musze sie ubrac (bleeeeee), musze sprzątnąc (bleeeeeee), musze obiad ugotowac, pójsc na zakupy, do gina i tak dalej i tak dalej- bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!:-D
Uwielbiam dni, gdy obiad mam ugotowany (wczorajszy), zakupy zrobione i zadnych zobowiązań:tak:

Mąż mnie wczoraj uswiadomił, ze jak mu is euda wziąc wolne, to w piatek TEN:szok: wyjezdżamy na swieta do teściów. Masakra! Tylko z powodu mojej wrodzonej łagodności nie zrobłam mu awantury:tak::-D bo lubie wiedziec takie rzeczy ciut wczesniej:sorry2: Takze dzis sie biore za rzeczy niezbedne do wyjazdu...

A moze bym tak sobie poszła do solarium dzis:sorry2::confused:

Piszcie moje kochniutkie, dobrego dnia!
 
witam sie i ja
u nas tez dzisiaj szaro- buro, i pewnie bedzie lac
na solarka tez bym poszla, ale jakos szkoda mi czasu-wole do domu po pracy biec i z Oskarem pobawic sie. no i niestety obowiazki czekaja zawsze. w tym tygodniu ja trzymam warte zmywania i mycia malego.:-):-):-)
 
Czesc klotki..

Unas noc ok..przespana cala do godziny 7.30 wiec rolety podzialaly.. Robcio wypil mleczko i dalej poszedl spac bo ziewal i tarl oczy..

U nas pogoda super...ma byc ok. 11 stopni, wiec pojdziemy na spacerek.Mam pytanie. Cala zime chodzilismy w cieplym kominezonie, ale mam jeszcze taka zimowo kutreczke ( w sumie taka jesienno zimowa) czy moge mu ja zalozyc czy jeszcze poczekac..

Losiek wrocil z pracy o 00.30:wściekła/y: a ja musialam, na niego czekac bo nie mial kluczy od klatki, a jakby zatrabil domofen to by wszystkich obudzil..i jak tak sobie czekalam... a tutaj eho w nocy...

Dmuchawcu chyba kazda tak ma, ze lubi jak jest wszystko zorobione i ma sw. spokuj z gotowanie i sprzatniem..
 
Vercik - mysle, ze ta kurteczke smiało mozesz zakładac:tak:
Ja woze mała w bluzie polarowej na futerku, o w takiej:tak: Na nozki rajstopki i spodenki i w chłodniejszy dzien kocykiem okrywam nózki

P1090446..jpg
 
Dziewczynki


Wczoraj nie miałam jakoś weny pisac :-(
Dzis wstalismy juz o 8 za oknem piękne słońce takze zapraszam do nas.:tak: 20 stopni wprawdzie nie ma jeszcze, ale moze sie uda:-)

Aniu, czy to oznacza ze Cię nie będzie od piątku:-( Czyzybym nie wyczuwała entuzjazmu co do wyjazdu do teściów, hheheheh
A jeśli chodzi o te karteczki, to jestem w szoku, sa PRZEŚLICZNE, oglądam, oglądam i nie wiem które zamówić..... napiszę Coi na priv ok ?
Verciuku, mężusiowi sie udało prace dostać?

Wiecie mój Filip dzis stał z minutkę, bez trzymanki, trochę mnie to martwi ,zeby sobie krzywdy nie zrobił bo on sam sie puszcza, i tak sie trzesie jak galaretka, ja rano włączyłam Tv a on sie zapatrzył i tak stoi ,s toi, a ja sie smieje a on nic, potem nagle bam na pupke:tak:

BeatkoZ, jak stolik sie sprawdza? Podoba sie mezowi?

Beatko26, no ta położna to tez jakas nieteges, przeciez jedne dzieci wczesniej a drugie pozzniej sie rozwijaja, i tylko sie cieszyc ze Julka taka zdolna, ehhhh :sorry2:

Miłego dnia kochane, ja dzis mam zamiar troche posprzatac, ale nie wiem czy dam rade, bo tak ładnie,ze dupcia mi sie rwie na dwór
 
Dzieńdoberki mamuśki :-):-):-)
Malutki wampirek postanowił dziś wstać o 6.45 :baffled: pobuszowała do 8.45 i teraz padła :sorry2: Ja dziś bunt po całości ;-) skoro jesteśmy same to zamiast cosik robić wpadłam Was odwiedzić z samego rana :-) Teraz czekam na mamę co by zmianę przy niuni wzieła to ja polecę z pieskami na godzinny spacerek do lasu :-) Kobiałki które spacerują z bebisiami po parkach i lasach uwaga na kleszcze !!! Już się cholery pokazały i sieją spustoszenie :wściekła/y::baffled::szok:
Miłego dzioneczka dla Was i bebisiątek :-):-):-)
Co do pogody u nas cieplutko i świeci piękne słoneczko :-):-):-) nareszcie WIOSNA :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Vercik to super,że interes się kręci:-):-):-)A co do katsrku, to mysle,ze z zlekkim tylko katarkiem mozesz spokojnie wysjc w kurteczce:tak:

Beatko, te Twoje pieski cudne, taki godzinny spacer, jejku zazdroszczę;-)

 
reklama
Do góry