reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

AgIk współczuje o to prawda jak nie urok to sraczka.
Tomek byl u lekarki i KAROLEK ma zaszczyki mam nadzieje ,że pomogą.
Jeszcze nie dostał pielegniarka o 17.00 ma przyjsc.
Biedny pol nocy nie spal tak go dusiło on kaszlał ,a ja płakałam bo nie miałam jak pomóc:no::no::no:
:no:.
Ach ten WROCŁĄW nie dosc ,ze chamscy kierowcy to bandziory.
Teraz odsypia,a ja jakos nie mam zaplału ,ani szału świątecznego.
Tomek pojechal do miasta po mleko ,mandarynki i takie tam.

i farbe do włosów mam zamiar ja nałożyć ,ale nie wiem co wyjdzie,najwyzej bede ruda.:eek::szok:

Mi tam farsz czeka na do robienia bo krokietow musze dorobic,a na reszte czekam z miasta.
 
reklama
Dziewczyny ponieważ jutro raczej nie będę mieć czasu na BB to dziś chcę Wam złożyć świąteczne życzenia:

W te święta magiczne, życzenia ślę liczne.
Pachnących jodełek z ogromem światełek.
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.
Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką
Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego.
Dużo jedzenia na stole,
NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!!



Przede wszystkim ZDROWIA WAM i oczywiście rodzinom życzę bo jak jest zdrowie to i reszta się jakoś ułoży :-)

images.jpeg


Aga, przykro mi z powodu auta, moich dziadków też kiedyś okradli we Wrocławiu i włamali im się do domu. Wogóle Wrocław słynie ze złodziei :no:


http://www.e-zyczenia.pl/zyczenia/bozonarodzeniowe/2#ixzz18wnyYxLO
 
KOCHANE !!!
Życzę WAM zdrowych,rodzinnych spokojnych świąt .
Niech JEZUSEK NOWO NARODZONY WRAZ Z WIARĄ,MIŁOŚCIĄ I NADZIEJA SPEŁNI WASZE MARZENIA !!!
I nie życzę WAM prezentów bez liku ,bo nie one ważne lecz Miłości bez granic i pieniążków bo czasy ciężkie.;-)
JA CHOĆ NIE MOGĘ OSOBIŚCIE KAŻDEJ Z WAS Z OSOBNA NA DŁONIE SKŁADAM OPŁATEK ŚWIĘTY I ŚCISKAM BARDZO GORĄCO!!!
...i życzę pociechy z dzieci i mężów !!!!

całusy od JUSTYCHY I RODZINKI :tak::tak::tak:;-)
 
Staropolskim obyczajem,gdy w Wigilię gwiazdka wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej wdzięcznej sposobności życzymy Wam Wszystkim moc radości,
dużo śniegu,smacznej rybki,lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha,zdrowia i pogody ducha.
I żeby Wam się darzyło,z roku na rok lepiej było !!!


Kochanym MALUSZKOM i ich rodzicom życzą Beata, Roksanka i reszta gromadki :-):-):-)


 
Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a Gwiazda betlejemska prowadziła Was ku szczytom.

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!
 

Załączniki

  • boze narodzenie.jpeg
    boze narodzenie.jpeg
    30,2 KB · Wyświetleń: 11
Witam WAs dziewczyny po długiej przerwie.
Rzadko się odzywam bo w domu mam zepsuty modem, a teraz jestem u mamy i zajadam świateczne potrawy.
Ogolnie po mało zaczynam odliczanie do porodu, już chce mieć to za sobą.
Poza tym jestesmy już po naszym małym ślubie :)
A kacperek to straszny łobuz jest jakiś nadaktywny, wchodzi gdzie tylko sie da, nie chodzi tylko biega, nie wiem skad ma na to silę, ogolnie to straszny nerwus i w ostatnim czasie gdy wyszło mu 8 zębów w b.krotkim czasie zaprzestał picia mleka... juz probowalam wszystkiego a on nie chce i juz... niewiem co mam z nim z robic, do tegp bardzo malo je... i to nic konkretego..

Dziewczyny chce Wam jeszcze złozyc spóznione zyczenia świateczne.Buziaki.
 
Ada serdeczne gratulacje z okazji ślubu.:-)Jak sie czujesz jako mężatka:-)Napewno jest ci juz ciężko z brzuszkiem co?
Beatko fajnie ze sie odezwałas,pisz czasem co tam u Ciebie,Roksanki i psiaków:tak:

A od nas własnie wyszli ostatni goscie,mąż sie połozył na moment i juz chrapie wiec sprzatanie na stole całe moje.Dobrze ze jutro szary bury poniedziałek to wkoncu odpoczne bo w tym roku jestem strasznie zmęczona świetami,było duzo sprzatania,szykowania i gosci.wczoraj poszłam spac o czwartej nad ranem a dzis od rana w kuchni,wiec mało użyłam,uśmiałam sie chociarz:tak::-D
 
reklama
Adddaa widziałam zdjęcia na nk ślicznie wyglądasz :tak: i oczywiście wszystkiego naj na nowej drodze :*

u nas święta ok, Jula dostała super wielkiego miśka troche innych zabawek np matę wodną puzzle drewniane no i sporo kaski. Jutro idziemy na zakupy coś jej pokupować. Ja dostałam nową nokię jest zaje... :-D za to moja siostra (ktora mieszka w Holandii) nieźle zaszalała i każdemu kupiła strasznie drogie prezenty np perfumy Diora dla mamy, tacie lacoste, mojemu M Hugo Bossa, babci koszule nocną z triumpha, siostrze dała 500zł a mi kupiła kpl pościeli. Rodzice też nam dali pościel więc ja się cieszę. Rodzice i brat Marka dali kasę dla Julki bo nie wiedzieli co jej kupić. Za to jego babcia dała słodki sweterek czapkę i szalik (już dziś wypróbowane) słodycze i kaskę. A nam od teściów przypadł nowy czajnik, T powiedziała że nam dają bo nie chcą żeby któreś z nas znów miało kamienie. A nasz stary czajnik był serio dojechany :-D

No i co zabawne przez święta schudłam 400g, prawie wogole jeść mi sie nie chciało

A nasza Julka w ciągu tygodnia została wzbogacona o wszystkie czwórki :szok: teraz 3 w natarciu.

Zmykam spać, bo rano do pracy idę.

Całuski :***
 
Do góry