reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Jaka masakra, moje dziecko dzisiaj nic nie spało. Wstała o 9-ej, próbowałam ją na balkon wystawić dwa razy był płacz usnęła przy cycu na 15minut, płacze a czasem się śmieje. Nie wiem czy to te dziąsła
 
reklama
ja pisze szybciutko bo zaczyna sie robic zimno :baffled: oby bylo lepiej


ewelad zlego diabli nie biora ;-)


aneta moznaby powiedziec ze te nasze chlopaki w jakims niemowlecym konkursie biora udzial :happy2:


tiffi ja wlasnie sie zastanawiam nad dziaslami bo w buzi laduja juz minimum 2 palce i smoczek jest zly a im wiecej po buzi jezdzi tym lepiej i chcialam cie zapytac jak sie sprawuje sterylizator??


Milego wieczorku i nocki spokojnej
 
madzik moja coraz bardziej lubi matę choć spędza na niej tak koło 20minut ale może jej się zmieni.. My szczepienie mamy za 1,5 tygodnia
nadiaaa moja też nie lubi leżeć na brzuchu i zaraz mnie woła -donośnym szeptem
ewelad a może piesia zazdrosna o małą??
jedyneczka w razie czego pamiętaj o tej igle dziewiątce, bo w cienkich może krzepnąć krew
ashika ja mieszkam w bloku póki co ale taka wiedza się przyda. Uuuuu nie dobrze z tą gorączką, oby to świństwo sie od ciebie odczepiło. U mnie mała wpycha do buzi kilka palców, smoczek wypluwa, a jak wsadziłam mojego palca by posmarować dziąsła to go wessała. Co do podgrzewacza jestem zadowolona, ja korzystam z niego raz dziennie, ale nastawiam sobie 40stopni wcześniej podgrzewam wodę iw butelce czeka a po kąpaniu kiedy już cyc jest ble to raz dwa i już mleko mam. Innych funkcji (samochód, sterylizator) nie sprawdzałam

M przyjechał po pracy do domu, mała w chuście pospała jakieś 40 minut więc dziś w sumie spała 1h. Teraz będziemy kąpać. Oczywiście M zajął się chwilę małą a ja zmywanie, sprzątanie - cudne jest życie matki. Jestem dzisiaj w kiepskim nastroju. Jutro mamy okulistę
kasik dobrze że u Barcika lepiej
aneta szczęśliwe dziecko to szczęśliwa mama zwłaszcza jak dziecko się ładnie rozwija
kacperek fajnie że chrzciny się udały
 
Ashika moja Babcia tak zawsze mawiała-stąd zapewne mnie nic nie rusza:-D Lila też czasami tak ładuje łapkę do buzi, że aż świeczki w oczach i odruch wymiotny:sorry:
tiffi z psem to raczej nie zazdrość, bo jeszcze wymioty doszły później, także miałam teksańską masakrę-głodne dziecko i rzygający piesek:no: tak się zastanawiam, czy ten nadmiar kuraka jej nie szkodzi, bo wcześniej miała urozmaiconą dietę
 
mysza ty zboku:-D

ewelad no ja też gotowa jak ubieram Nadie a nawet już wymemlana i upocona jak po spacerze:-D Ależ ty jesteś złośliwa:-D

ashika
a co tobie?:shocked2: Może to od piersi ? Poprawiło się?

kasik to żadne zanudzanie bo my mamy przecie wiemy jak to jest:-p Żal mi termometrem jakoś :baffled: Ale czopek być może zastosuję jutro jak nie pomoże nic bo kupkę robiła w piątek ale ona generalnie tak co 3 dni właśnie więc jeszcze nie panikuję. To chyba po piernikowej krajance bo kakao musiało tam być:-(

M właśnie próbuje małą nakłonić do smoka:-p

aneta oj ja też lubię ale dziś było prędko bo 1h:-D Miałam wszystko wybrane i spisane ze strony, ja jechałam z Nadinką i wskazywałam a M pakował:-D Ale małej się baaaaaardzo podobało więc pewnie jeszcze się z nią znów przejadę już bez M bo on nie rozumie dlaczego obracam głowę dookoła szyji:-D

perla a to Vanilka ma święto:tak:

kacperek ale macie fajnie że już po:-p Zadry z eks też na mnie tak wpływały a teraz niestety M tak na mnie nie wpływa i schudnąć nie mogę:-D Dobrych wyników jutro;-)

tiffi moja dziś 2 razy po 15 minut i 5 w drodze a wstała o 8ej - teraz jest 21.30:-p Tata się z nią buja i to dosłownie:-p

Wizyta w ikea udana bardzo bo kupiliśmy wszystko co chciałam a niunia była grzeczniutka choć nie spała:tak: Tylko gdzie ja to upchnę:-p
 
ewelad dobrze że to taka konfiguracja a nie głodny pies i rzygające dziecko, albo co gorsze pies i dziecko. A jak tak się dzieje, to nie wiadomo w co ręce włożyć
jedyneczka u mnie problem taki, ze mała nie spała i grzeczniutka nie była, dość marudna, a ja zmęczona. U mnie też tatuś się z nią buja

Jutro M pracuje w domu bo koło 15-ej musimy być w szpitalu na badanie oczu, a tam znowu jakaś masakra jakieś kolejki i nie wiadomo co jeszcze. A w ogóle pytam się M kiedy mam iść na ten masaż, a on taki żarcik uskutecznił, że po co będę szła już się ucieszyłam samym prezentem, że mam ten masaż to po co jeszcze iść, no i że jego plecy bolą. Jakoś mnie nie rozbawił tym żarcikiem
 
mysza dla swojego M jesteś najatrakcyjniejsza na świecie :-D
ashika u mnie to samo, ale ja już nie wiem czy to przypadkowo nie od zębów, albo od asymetrii boli go szyjka, narazie się nie poddaję, karmię piersią i dokarmiam butlą.
mysza Andrzej ciemieniuchę miał na brwiach ale zdrapałam i już się tam nie pojawiła, zato pojawiła się na główce.
ashika służby w naszym kraju się starają :-D
mmMMmm ja dziś zjadłam czekoladę mniamm:-D
nadia Andrzejek też nie lubi jak się nim nikt nie interesuje dłużej niż 5 min. wtedy zaczyna odstawiać swoje żale. Jak pije mleko to też wszystkim się interesuje tylko nie mlekiem.
ashika wracaj do zdrowia.
ewelad przychodnia do której jesteśmy zapisani pracuje od niedawna też w niedzielę. Nawet sporo ludzi było.

Wczoraj byliśmy na usg szyi, Andrzej kręcza nie ma. Wszystko jest w porzadku, a Pan radiolog stwierdził, że są dzieci, które bardziej potrzebują rehabilitacji niż mój Andrzej.
Co do nocy to powtórka z rozrywki, wstało dziecko o 1.50 i już mu odechciało się spać tylko chichrał się, ale w końcu przy cycu zasnął.
Wróciłam z aerobiku i jestem padnięta. Idę spać. Dobranoc
 
Witam się jako pierwsza :-)
Ashika zdrówka zyczę.
Agatka dobrze Ci. Ja jakoś muszę wytrzymać.
Madzik My maty nie mamy w ogóle. Za to czeka już huśtawka ale to później.

Michałek poszedł spać o 20 i wstał na cyca o 4. Tak że noc dobrze. coraz bardziej za to pakuje rączki do buzi. Najlepiej całą piąstkę. Lecę jeść śniadanie... pa
 
Witam z rana. Moje dziecię wczoraj kąpana o 18, poszła spać o 19 pospała do 22 z kawałkiem i cyc, później po 2 cyc. Wkurzyłam się i już wcześniej smarowałam do emka eska, że ona się budzi co 2 godziny i ja do rana nie wytrzymam. Chyba się mała przejęła, bo później wstała dopiero o 8 :-D. Teraz gada do karuzeli. M się zbiera, bo jedzie na lotnisko po mojego tatę. Posiedzi u nas parę dni, a potem jedzie na Śląsk. Ja też się zastanawiam, czy się z nim nie spakować. Co prawda to podróż pociągiem, ale jakoś chyba się nie boję. Muszę to przeanalizować.
Później ja - zbocura- was nadrobię i poodpisuję, ale muszę się ogarnąć, póki M jest w domu.
Miłego dnia ;-)
 
reklama
dzieńdoberek:-)

pospało moje dziecię ładnie do 6.30, pojadła i dalej spanko do 9, teraz gada, a ja szamię śniadanko, może później jakiś spacerek, chociaż nie chce mi się:sorry2:

tiffi powodzenia na badaniu, a M się dowcip wyostrzył z tym masażem:-)
agatka dobrze, że usg ok i nie stwierdzono kręczu, bo to bardzo bolesne:tak:
 
Do góry