reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dzieki dziweczyny, też tak myślę że jak przyjdzie jego czas to zacznie tą głowę trzymać prosto, szczególnie że jest strasznie duży jak na swój wiek, bo waży 7,5 kg i ma 66 cm, bo duży też się też urodził, to moze ciężko mu tą głowę trzymać prosto :) karmię go tylko piersią i taki duży mi się wychodował, ale lakarka powiedziała że na piersi to może rosnąć ile chce bo i tak to potem zgubi, gorzej jakby na butli tak rósł. pozdrawiam
 
reklama
agatka to rzeczywiście nie duża ale moja ostatnio niecałe 500, no nic musisz obserwować dalej, czy to aby nie jest tak, ze raz mniej raz więcej jak tak nie ma co się martwić, a jak będzie się utrzymywać to lepiej zapytać lekarza

A u nas ciężko. Mała jak zwykle wieczorem długo nie zamierzała spać, ale standardowo dałam jej cyca koło 24-ej a ona zjadła a potem płacz i w ogóle płakała, nie chciała usnąć, i już sami nie wiemy czy to brzuch, dziąsła, czy nuda. Na początku myśleiliśmy że jej się nudzi, ale jak się rozpłakała to nic nie dało rady ją uspokoić przy cycu płacz jak leżała płacz na rękach płacz. Usnęła lulana przez M w foteliku samochodowym o 2.10. Przed 9 pobudka na cyca i śpi póki co. Chyba dzisiaj ją zapakuję do wózka i pójdziemy na spacer na pocztę choć nie chce mi się a poza tym ten brzuch mi dokucza czasem
 
hello!!
U nas noc dramatyczna!!! Franek budził się co 1,5 godziny i niby jadł niby płakał nie wiem co mu było chyba się nie najada, wiem że jestem niewyspana a on o 9 obudził się po kolejnej 1,5 godzinnej drzemce i banan....
Zaraz wybywam na spacer bo jak się pogoda spieprzy to już mi się nie będzie chciało tyłka z domu ruszyć.
MMmm - kochana nawet jak będzie +30 to będzie rewia ja żeby nie być gorsza dałam płaszcz do czyszczenia ;)
agatka - na kretę też bym chciała pojechać... 400 g to raczej nie za dużo
ewelad - powiedz lekarce o swoich obserwacjach by dobrze przebadała
aisza - jak Frania ciagnę za rączki to głowa zostaje w tyle a nawet jeszcze bardziej ją do tyłu odchyla ale na razie się nie martwię..
 
Cześć. Wygasło mi wczoraj o 24ej w d... kopanym piecu:confused2: Mogłam zejść, owszem, włączyć 2 przyciski i rozchulać ogień na nowo ale się bałam:-p Więc spać nie mogłam bo woda zimna bulgotała w kaloryferach a Nadia akurat miała tylko pobudkę o 3ej na papu więc bym się wyspała:dry: No ale pies po co:cool: Muszę eks zagadać o Gaspara bo przez te remonty nie miałam głowy. No i zauważyłam że drugi raz tak fajnie spała, bo raz jak w dużym ogrzewanie wyłączyliśmy. Tłumaczę to M a on że zimno i śpimy w temp. 23-24stopnie w samych gaciach, niezbyt to mądre, muszę go przekonać że lepiej się odziać a żeby powietrze było chłodniejsze. Ale on się tej wilgoci strasznie boi że niby zimno bardzo odczuwalne u nas ale chyba przesadza.
Podcięłam i zafarbowałam mamci wczoraj włosy, super wyszło:tak: A włosy to ma farbowane pierwszy raz w życiu:-p
A M nabił sobie duuuuużo punktów. Pisaliśmy do siebie wieczorkiem i napisał mi że zdaje sobie sprawę jaka ja zmęczona muszę być ciągła opieką nad małą a on nie ma mi kiedy pomóc choćby chciał i tak sobie pomyślał że da mi 3stówki i żebym się zrelaksowała u kosmetyczki albo na zakupach:-D Teraz żałuję że nie narzekam bo może więcej bym dostała:-D

ewa81 to współczucie nocki:sorry:

O pobudka, spała całe 10 minut:-p
 
ewa no to współczuję:-( może po takiej nocy junior postanowi odespać-tego Wam życzę!!!
tiffi Lila wczoraj też marudny dzień miała-spała 2x 40 min i godzinkę na spacerzem jak zaśnie to popłakuje przez sen, ale wczoraj nie było kupy (dzisiaj nadrobiła:-)), więc albo to, albo coś na rzeczy z ząbkami-ja nic nie widzę, może lekarka coś wypatrzy dzisiaj
jedyneczka właśnie miałam pytać, co z tym piesiem-dobrze by było, raźniej, ja z tego względu właśnie bym się bała w domu mieszkać-bojąca doopa jestem:-) ja też źle śpię jak jest zbyt ciepło, więc albo rozszczelniam okna, albo skręcam kaloryfery, a zauważyłam, że jak grzeją i włączę nawilżacz, to jest dużo lepiej- i nam, bo D alergik, i małej też- mniej gili w nosie; ale kochany M-ek- to są te chwile właśnie, kiedy człowiek wie, dlaczego znosi tych osobników i jeszcze ich nie pogonił:-D wysyłam w myślach wirtualną laurkę dla Twojego M- a co, niech ma:-D
 
Hejka


dzieki za zyczenia podstawa okazuje sie na duzym lozku wlasna osobna koldra :-) wracam do zycia wieczorkiem popisze, bo nadgonic dom musze :-:)zawstydzona/y:
 
Boszszsz, to dziś chyba jakaś ogólnie kiepska noc była... Radek nie spał o0d 18-ej do 1-ej :/ O 20.30 padał, wiec kąpanko i jedzonko. A potem szał. Na rękach ryk, w łóżeczku ryk, wściek, masakra. Najpierw próbowałam nie rozbudzac w sypialni, do 23.30. Nic. Zabrałam do jego pokoju, uspokoił się w foteliku, ale zaraz złość. Położyłam na macie. Zabawa na całego, uśmiechy, gadanie. Zrobiłam sobie herbatę, wypiłam, poczytałam. Znowu wściek. W końcu wzięłam na ręce i tak ryczał z zamkniętymi oczyma, aż padł. Jeszcze przez sen pojękiwał... Kurczę, od tygodnia ma problemy z zasypianiem, ale takiego cudu to jeszcze nie było....
 
dzień dobry bardzo !!!
U mnie tata. Mam trochę czasu dla siebie, bo wiecznie gada, nosi wnusię, więc mała się nie nudzi. Jedziemy później z nią na starówkę, aż się boję, bo to autobusem... M w pracy, wpadniemy do niego na obiada, załamie się, bo wychodzi z założenia, że ludzie powinni jeść w domu :-D
Przeczytałam wsjo, ale wieczorem odpiszę ;-)
Głowa strasznie mnie boli. Nina śpi, Bobek (mój fader) nadzoruje sen :-D
 
No, druga drzemka, może potrwa z 15minut chociaż:-p

agatka moja też po szczepieniu drugim taka 'inna" była i z zachowaniem i ze spaniem, to chyba dla dzieci jednak przeżycie. Choć twój mężnie to zniósł jak czytam:tak:
Ja się ważę na zwykłej elektronicznej z mała i bez i w sumie się pokryła waga z tą u lekarza bo mnie wychodziło 5300 a tam wyszło 5250 więc jak nie trzeba ściśle sprawdzać to na razie mi wystarczy ale gdyby były jakieś wątpliwości też bym kupiła pewnie:-p

mysza a czemu bobek?:-) Udanej wyprawy;-)

kropa już nam się wydaje że znamy nasze dziecię na wylot i potrafimy odbierać wysyłane przez niego sygnały a tu robią nagle taką jazdę że nie wiadomo czy im się jakaś krzywda dzieje czy co:eek: Wciąż są pełne niespodzianek:-)

ashika daj spokój domowi w chorobie:dry:

ewelad przekażę mu przekażę, to też będzie motywacja na przyszłość mam nadzieję:-D W bloku też miałam nawilżacz jak Emi była maleńka bo było bardzo sucho przy centralnym, od razu powietrze było lepsze. Ale tu mamy nawilżanie naturalne od ścian:-p:-D Ja straszne strachajło też, normalnie czasem to ze strachu przez okno nocą nie wyjrzę jak jestem sama:-D No muszę o psiaka zagadać ,eks też nie mówił nic bo zajęty ślubem był pewnie:-p

tiffi jak pisałam powyżej te nasze maluchy to wielkie zagadki, normalnie nie nadążysz:-p Ale takie "humorki" nocą umęczą podwójnie:sorry:

Idę trochę posprzątać .
 
reklama
Jedyneczka to faktycznie trochę za ciepło jak na noc. My mamy 19 stopni i śpi się super. Chociaż mój Mąż też zmarzluch ale się przyzwyczaił. :-)
My już po spacerku byliśmy w Pepco ale Małemu się tam nie podobało ...

Dziewczyny podobno od nowego roku ma wzrosnąć vat na artykuły dla dzieci z 7 na 22% !! Więc teraz to naprawdę zacznie się drożyzna.
 
Do góry