reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
A byłaś u lekarza? Ja dopiero mam umówioną wizyte na 5 listopada.
Ten termin to tak sama sobie obliczyłam z kalkulatora ciąży :rofl2:, zobaczymy czy lekarz potwierdzi
 
michalka25 faktycznie :-) bo ja jestem już mama z marca 2010 no i z października 2004:-)
Wpadnij na forum marcóweczki 2010 :tak::tak:

oszqrde jeśli jesteś w 5 tc to będziesz miała termin później niż my z michalka25 :confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
Neska jestem na marcówkach ale na cafe chociaż ostatnio przeniosłyśmy się na bb bo tam dużo złośliwych osób próbowało rozwalić topik

elleth to podobnie jak ja O Kajkę staraliśmy się 3 lata a tu pierwszy miesiąc starań i wynik pozytywny! ciągle jestem w szoku
 
No to ja z Ł o Igorka staraliśmy się 6 miesięcy, o Błażejka 3 miesiące a o ostatnią fasolkę w ogóle się nie staraliśmy, pojawiła się bez pytania:-D:-D:-D
michalka25 3 lata to długo pewnie Wam ciężko było
 
reklama
Do góry