reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
A ja myślę, że to było zwykłe nieporozumienie i niezrozumienie jednych hormonów przez drugie. Niepotrzebne rozdmuchiwanie sprawy i powracanie do niej bo pewnie przez te pół roku jeszcze nie jeden raz zdarzą się konflikty. Być może znajome Venice starsze niż my poczuły się urażone- staram się to zrozumieć, reszta czytających, tzn przynajmniej ja miała tylko jakiś kołomyj nad którym chce przejść do porządku dziennego.. Moja "starość" z kolei nauczyła mnie nie zamykać za szybko drzwi..
 
Na 100% nie zauważyłam tu nagonki czy hejtu, jedynie niesmaczną licytację na tragedie, której odbiór zawsze jest sprawą bardzo indywidualną i nawet nie powinno się próbować podejmować tematu...ale ja może jestem za spokojny człowiek :)
 
Iwona też chciałabym przejść nad tym do porządku dziennego ale dzisiaj niestety, już nie potrafię. Weszłam na nowy wątek sos i ręce mi opadły.
 
reklama
Biapl też bym chciała żebyś została, po co wracać do jakiegoś spięcia? To bez sensu [emoji79] Przecież wszystkie gramy do jednej bramki, wszystkie czekamy na lipcowe dzidziole, wszystkie mamy jakieś problemy i jesteśmy tu po to by się wspierać i mam wrażenie, że to spełnia swoją funkcje gdyby nie ten zgrzyt. No, ale zrobisz jak uważasz [emoji45]
 
Do góry