reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

Ja siedzę w domu od lutego 2004,później był Olek,studia zaoczne.Od tamtego września do końca kwietnia pracowałam w przedszkolu,potem był Julek a w poniedziałek mam się zgłosic do pośredniaka pracy(może mi coś znajdą).Do "kuroniówki" po macierzyńskim zbrakło mi 13 dni.
 
reklama
Ja siedze w domku od śłubu tzn. od czerwca 2003 i jest mi dobrze:-)Teraz zajmuju się Łobuziakiem-Karolakiem i na pewno chcemy jeszcze jedno a potem sie zobaczy;-)
 
Witam!!!Ja siedzę w domu od kwietnia 2003r i bardzo podoba mi sie ten pomysł.Opiekuję sie dwojka swoich dzieci 5 letnia Lidka i 2 letnim Konradem.Mam zamiar urlop wykorzystac do końca;-)
 
Hej :)

Proszę o dopisanie do listy :) W domku siedzę od 10.07.2004 , czyli od narodzin Kubusia i wiecie co ? Ani razu nie żałowałam swojej decyzji :0 W listopadzie skończył mi się urlop wychowawczy a zaraz po tym się zwolniłam :0 Posiedzę jeszcze w domku bo staramy się jeszcze o drugiego bobaska :)

Pozdrawiam :)
 
Czesc ja też siedzę od roku w domu z córką, nie jest źle , ale czuję presję ze strony męża że muszę szukać pracy, żeby finansowo wyjśc na prostą. Z jednej strony chciałbym iść do pracy żeby sie wyrwać do ludzi, bo odkąd skonczyłam studia i urodziłam dziecko skonczyły sie wszelkie znajomości.
 
Witam mnie też dopiszcie do listy.Jak narazie siedzę w domku z Julciom na urlopie wychowawczym a trwa to od jej narodzin tj.02.03,2007r.Jest ok ale chyba trzeba wracać do pracy:no:
 
Chyba jestem najmłodsza tutaj. Siedzę w domku od urodzenia Kacpra(11,07,2007),wcześniej zdałam maturkę. Od lutego chyba idę od pracy(jeszcze to nie jest pewne) więc chcę wykorzystać wolny czas.
 
reklama
Ja siedzę w domu od 14 lutego 2007.Byłm wtedy na zwolnieniu lekarskim.Po urodzeniu Grzesia od21 lipca 2007 roku na macierzyńskim.A teraz wychowawczy
 

Podobne tematy

Do góry