reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecności

Owszem wychodziłam z siebie dzisiaj ale z wściekłości nad złośliwością rzeczy martwych (kompa i różnego typu świństw które się mogą na nim zainstalować). I żebym to nie miała antywirusa, ale mam (Avasta) a on gnojek nie widział 13 trojanów które mi podstępnie jakiś hacker wpuścił na kompa. Co się namęczyłam, żeby znaleźć jakiś program któremu uda się je wyrzucić. :mad:
 
reklama
no to i tak, że udało Ci się tego świństwa pozbyć BRAWO !!! my ostatnio musieliśmy cały system przeinstalować, bo w ogóle przestał działać komp (a wirusów było chyba ze sto) :(
 
ja dziś miałam komunikat jak wchodziłam po babyboom że "próba weryfikacji witryny jako godnej zaufania nie powiodła się" ::) i nie wiem co o tym myśleć ::)
 
A najlepsze jest to, że wszystkie te kłopoty zaczęły się po najnowszej aktualizacji Windowsa. Nie ma to jak produkty firmy Microsoft, wrrrr.....
 
Stwierdziłam, że muszę jeszcze z Wami posiedzieć, bo jak do szpitala pójdę to będzie mi brakowało...ale wszyscy już chyba śpią :angel: :angel: :angel:
 
ja jeszcze nie śpię....ale właśnie się wybieram, a tak w ogóle to muszę ograniczyć siedzenie przy kompie, bo się uzależnię ;D
 
aniam13 pisze:
Ja też już jestem użalezniona ::)
Mąż się smieje, że do szpitala spakuje mi lapropa i komórkę z wapem ;D
Komórkę z wapem to ja zabieram, ale nie sądzę żebym akurat musiała korzystać z netu. A laptop by się przydał, tam czasami można umrzeć z nudów, tak przynajmniej bym sobie w coś pograła. :D
 
reklama
Eg ja tez zabieram komórkę z wapem.
On miał na myśli, zeby podłączyć laptop do komórki i wtedy bym się mogła komunikować bez przeszkód ;D
 
Do góry