reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rozpakowanych marcowych mamuś

Dzien dobry!!!

wow wow, ale wiesci!!!!
super!!
gratulacje dla Amandli i duzo zdrowka dla dziewczyn!!!
:-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no to.. OGROMNE GRATULACJE !!! wszystkim mamusiom kangurzycę jakoś wcześniej przeoczyłam- wybacz :sorry2:
 
dziś się obudziłam z myślą w głowie czy może któraś z marcówek urodziła, no i proszę :-D

Amandla serdeczne gratulacje!!!! dużo zdrówka dla mamy i córeczki :-):-):-)
 
Ja tylko zameldować że żyję - nawet nie czytam (może spróbuję wieczorem - pod warunkiem, że bedzie to realne).

WIELKIE GRATULACJE DLA AMANDLI - MARYSIA WITAMY!!!

 
Ale wiesci super Atanek tak chce nam urodzic a tu prosze niespodzianka,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no kobiety to podium zajęte:-D swoją drogą to ja nie wiem dlaczego nie wiedziałam że Kangurzyca urodziła... żeby takie coś przegapić....ale zdjęcia żadnego nie było,co??

Amandla - dziewczynka z 7lutego będzie szczęśliwym człowiekiem - wiem po sobie:) piękną mamy datę urodzin:-D
 
dziewczyny a moze zrobmy liste rozpakowanych i galerie bez komentarzy co?
za chwile naprawde bedziemy szukac tylko a tak byloby wszystko ladne i przejrzyste a gratulacje mozna przeciez skladac w ogolnym watku :)
 
reklama
Amandla wielkie Gratulacje czekamy na zdjecie ;-) wracajcie szybko do domku ;-)
 
Do góry