reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Atyde85 - ja mam już dwie dziewczyny, więc to nie jest tak, że nie mam i bardzo chcę mieć. Tyle, że między nimi jest ogromna przepaść wiekowa i nie mieszkają razem, a pamiętam jak ta starsza dorastała i była cały czas sama. Nie chciuałabym, żeby ta młodsza tez była na to skazana. A mamy warunki na to, żeby mieć jeszcze jedno dziecko, więc spróbujemy - uda się to dobrze, nie - też płakać nie będę. Zwłaszcza, że mam juz trochę lat i mieszane uczucia związane z następną ciążą. Ale dziękuję, za wsparcie i wszystkim tym, które bardzo chcą, a nie mogą długo zrealizować marzeń życzę powodzenia i trzymam kciuki.
 
reklama
Hej!!! Dopisuje się do listy i życzę Wam jak i sobie by się szybko z niej wypisać a dołączyć do zafasolkowanych. nie ma się co zadręczać będzie dobrze musi być! pozdrawiam
 
Witajcie!:-) Staramy się z mężusiem o maleństwo już od trzech miesięcy. Oczywiście już mi się w móżdżku zagnieździła ta niepokojąca myśl, że tak bardzo chcę potomka, że może mi się to nie udać... Ta blokada psychiczna, przed którą strasznie się bronię, aczkolwiek nie wiem czy daję radę...
 
Witaj Furoreczka - staraj się o tym nie myśleć. Wiem, że to trudne, ale wiem po sobie, że jak się o tym myśli to można popaść w obłęd. Jak staraliśmy się z obecnym mężem o dziecko (po b. długiej przerwie po pierwszym dziecku), to też na początku tak baaaaaardzo chciałam, a tu nic z tego. Na szczęście tylko przez pierwszy miesiąc. W następnym starałam się nie myśleć i udało się. Po prostu trzeba się odblokować.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Witam ,
my z M staramy się już 7 lat ,jesteśmy po nie udanych IUI i I podejściu do in vitro,przeszliśmy szereg badań i jesteśmy zdrowi w 2009 miałam ciążę pozamaciczną ,więc wiem,że jesteśmy zdrowi , 3 miesiące po operacji starania się wznowiły i niestety jak się nie udało zdecydowaliśmy w/w zabiegi jak wyżej dziewczyny pisałyście blokada,jestem po wizytach psychologa ,od wczoraj na akupunkturze w sierpniu podchodzę po mrozaczki,mam nadzieję ,że wszystkie będziemy cieszyć się maleństwami ......zaciskam &&&&& i życzę owocnych starań.....
 
Zuzanka &&&&&&&&&&&&&&&&!!!
ja walcze juz półtora roku i też lipa...mam nadzieje się zaliczymy wpadke bo już ie robię testów owu,nie mierze tempki ,nie robie nic..w tym cyklu nawet starań nie było bo na mysl o seksie było mi słabo
c033.gif


próbuje sie "odblokować" i nie myslec to może sie uda :) &&& mile widziane :))
 
Również dopisuje się do listy staraczek :) Oby każda z nas szybko opuściła tą listę :]
My z mężem dopiero rozpoczynamy starania ale już nie umiem się doczekać..
 
reklama
Do góry