reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Ja zaczełam brać luteine i nie wiem czy poślizg w braku @ mam przez nią czy może się udało :-) a może znów się wszystko zatrzymało i tzreba będzie wywoływać ach ten mój organiz robi sam co chce
z testem jeszcze poczekam z tydzień

Buziak - mnie wczoraj też tak strasznie bolała głowa , że aż mi niedobrze było i mroczki przed oczami latały wwwrrryyyy - może jakieś beznadziejne ciśnienie było i ta duchota

mało tu u Was pisze bo brak czasu ale cały czas was podczytuje - trzymam za nas wszystkie kciuki
 
reklama
Witam Was Wszystkich Serdecznie !!!

Mam na imie Asia i zajrzałam tu poniewaz , niewiem co mam myslec. Moze zaczne od początku. Od jakichś 4 miesiecy myslimy z ukochanym o dzidziusiu na poważnie, a od 2 miesiecy staramy sie o nie. Niestety w zeszłym miesiącu sie nie udało co mnie zmarwtiło jednakze od tamtej pory probujemy znow, czyli po okresie. Okres skończył mi sie 7 sierpnia a próbujemy tak od 9-tego tak co dwa dni. Dzis jest juz 24 sierpien a mnie dziwnie pobolewa brzuch a raczej podbrzusze ,są to takie dziwne skurcze jakbym miała dostac okresu , lecz nie wydaje mi sie zeby to było tego przyczyną bo okres zazwyczaj dostaje ostatniego bądz pierwszego. Wiec sami widzicie ze bolacy o tydzien brzuch za wczesnie przed miesiączką jest dziwny . Czy moge wiec miec nadzieje ze jednak jestem w ciązy ?
Prosze pomozcie mi naprawde bede bardzo wdzieczna
Z gory Dziekuje i i pozdrawiam
icon7.gif
 
Mam bardzo nieregularną miesiączke przez kilka miesiecy dostaje tek w granicach tego ostatniego bądz pierwszego w zeszłym miesiącu dostałam trzeciego .... Jednym śłowem czasami to wielka niespodzianka.
icon9.gif
Moze przez stresy ale co oznacza ten bol ?
 
Buzka jezeli masz cykle 30 dniowe, to owulacja powinna byc miedzy 16 a 17 dniem cyklu. Yak wiec dnie plodne masz w granicach od 12 do 19 dnia cyklu. Ja w tym miesiacu kupilam sobie testy owulacyjne za 23 zl, jest ich 5 szt. na podstawie tych testow dokladnie bede wiedziala kiedy mam owulacje i wtedy w ciagy 24 godz. trzeba szybko dac zlotego strzala i jak bedzie kobita miala szczescie to zafasolkuje. Przed owulacja zero sexu, plemniki musza byc silne w dniu owulacji. Radze kupis testy, duzo dziewczyn je stosuje z pozytywnym wynikiem. Dokladnie napisz co ile dni masz @(miesiaczke) co 28,30 itp.
 
Witam wszystkich:) Ja również zaczynam starania i czekam na pozytywny wynik. Na początku września się okaże czy się udało;) Trzymam kciuki za Wasze starania. Pozdrawiam Karola
 
Mam co 30 dni najczesciej. Czasami jednak choroba (przeziepbienie) przesuwa mi okres o kilka dni.
:-) Kup sobie w aptece testy owulacyjne, wtedy bedziesz dokladnie wiedziec kiedy masz owulacje. Od 12 dnia cyklu testuj tak po poludniu, ale 2 godz. przed testowaniem nie pij. Jak bedzie 1 kreska, to wtedy nic nie robcie - plemniki beda wtedy mocne. Jak zobaczysz 2 kreski to znaczy ze w ciagu 24-36 godz. bedzie owulacja- wtedy akcja.:elvis:
 
reklama
Beatko dziekuje Ci najmocniej jak tylko potrafie mam nadzieje ze to zda egzamin , bo naprawde chcemy dzidzi jak niczego najbardziej na swiecie , napewno bede tu zaglądac. Dziekuje jeszcze raz :)
icon10.gif
 
Do góry