reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Buzi@k- ja poprosze o wpisanie na liste starajcych z nieznana mi jeszcze data testowanka.... uzupelnie jak tylko bede wiedziala... i niestety "zawieszenie" mnie na liscie zafasolkowanych ....
 
reklama
Buziak bedzie dobrze, zobaczysz. Ja tez sie dlugo staralam i mam wspanialego synka wiec i Tobie sie uda. A moze sprobuj w tym miesiacu odpuscic i daj sie poniesc... MOze wlasnie wtedy sie uda, zapomnij o temp. o ogladaniu sluzu i takich tam roznych rzeczy.
 
Buziak bedzie dobrze, zobaczysz. Ja tez sie dlugo staralam i mam wspanialego synka wiec i Tobie sie uda. A moze sprobuj w tym miesiacu odpuscic i daj sie poniesc... MOze wlasnie wtedy sie uda, zapomnij o temp. o ogladaniu sluzu i takich tam roznych rzeczy.

Musi sie udać w końcu.:tak:
W tamtym roku jak wcale się nie starałam to się udało (niestety radość nie trwała długo:-()

Tylko jak tu totalnie wyluzować :confused:
W tym cylku chce iść na żywioł może akurat się uda :cool2:;-)
 
Witaj Hausfrau i życzę, żeby Ci się szybko udało.
Dawno nic nie pisałam, ale jakoś nie miałam ochoty. Pozatym tyle piszecie, że nie mogę za wami nadążyć.
U mnie nie ma żadnych objawów, które mogłyby świadczyć o fasolce, więc spokojnie czekam na @.
 
Moja mama jak była ze mną w ciąży, to miała jeszcze jeden @. Ale ja bym się nie napalała. Czy masz jakieś objawy zafasolkowania? Moja mama pomimo, że miała okres wiedziała już, że jest w ciąży, bo mówiło jej o tym szereg objawów.
 
Ilonko tak szczerze to radzę choć przykro pogodzić się @ i nie nakręcać się że to może być fasolka skończy się @ zaczniecie staranka od nowa uwierz że 3 cykl to jeszcze króciutko i możliwe że tuż za tym małym zakrętem czeka Wasza fasolka będzie dobrze będzie lepiej choć wiem że każda @ boli i każda jest rozczarowaniem :tak::tak: niestety to czekanie jest najtrudniejsze ale uwierz że lepiej szybciutko pogodzić się z @ i nabierać wewnętrznej siły na nowe staranka niż budowac sobie w głowce zamki z piasku żeby potem bardziej to przeżywać ale to tylko moja osobista opinia:nerd:
 
Ja też słyszałam o kilku takich przypadkach, że kobiety mimo @ zostały mamami:)

Dzisiaj 2 róźne osoby i w różnym czasie powiedziały mi że jakoś tak inaczej wyglądam i pytały o ciążę...czyżby jednak za 1 razem się udało??
Póki co czekam do piątku na teścik...

Pozdrawiam wszystkich Starających się.
 
reklama
Chciałabym byc takim przypadkiem
icon7.gif
a narazie czekam i cały czas nadzieja ze @ nie przyjdzie pozdrawiam was cieplutko
icon12.gif
 
Do góry