reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Antiope,Moniko ja już sie oswoiłam z myslą ,że @ przyszła i zaczynam spokojnie już nowy cykl.Kupiłam sobie oeparol czyli olej z wiesiołka i witaminki dla siebie(Centrum z luteina) i dla męża ( salfazin) i czekamy na koniec @ :tak::tak::tak:
 
reklama
Musi sie udać w końcu.:tak:
W tamtym roku jak wcale się nie starałam to się udało (niestety radość nie trwała długo:-()

Tylko jak tu totalnie wyluzować :confused:
W tym cylku chce iść na żywioł może akurat się uda :cool2:;-)
:-D;-)NO WIDZISZ, IDZ NA ZYWIOL- JAK NIE BEDZIESZ O TYM TYLE MYSLEC TO NA 100% SIE UDA. JEZELI JA W TO WIERZE , TY TEZ UWIERZ. JESTEM CALYM SERCEM PRZY TOBIE, INNYM SIE UDAJE NAM TEZ SIE UDA.;-):-D
 
Beatko nim dostane @ moze wiesz co oznaczają te bole w podbrzuszu i jajnikach na okres nigdy mnie tak nie bolało a teraz kuje co chwila co to jest
icon9.gif
Narazie co prawda czekam @ ale do tego jeszcze kawałek drogi a bol jest nieznosny
Pozdrawiam
 
Beatko nim dostane @ moze wiesz co oznaczają te bole w podbrzuszu i jajnikach na okres nigdy mnie tak nie bolało a teraz kuje co chwila co to jest
icon9.gif
Narazie co prawda czekam @ ale do tego jeszcze kawałek drogi a bol jest nieznosny
Pozdrawiam
:cool::cool2:Buzka ostatnio od jajeczkowania az do samej @ bolal mnie krzyz, podbrzusze, piersi i temp. tez byla ciazow a nawet zawroty glowy. Ale @ przyszla z opoznieniem ,ale ciazy ni widu ni slychu. Dobra rada, lepiej sie nie nakrecac, bo potem jest tylko smutek.Co ma byc to bedzie, jak masz regularnie @ , to pare dni po terminie zrob sobie test.Ale zycze Tobie powodzenia.:-):tak:
 
a ja jutro robię test:) Póki co pobolewanie w podbrzuszu się skonczyło. Za to mam obolałe sutki i chyba mam większe piersi...ale moze tak sobie wmawiam...zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich. trzymajcie kciuki
 
Witam :) No ja na dzis miałam planowaną @ ale narazie cisza jak ten stan sie utrzyma za kilka dni robie tescik
icon10.gif
ech jakby to było cudownie miec taką fasolinke :)
icon11.gif
Trzymam kciuki i za wasze 2 kreseczki a tymczasem dalej cierpliwie czekam Pozdrawiam Cieplutko
icon7.gif
 
Witam :) No ja na dzis miałam planowaną @ ale narazie cisza jak ten stan sie utrzyma za kilka dni robie tescik
icon10.gif
ech jakby to było cudownie miec taką fasolinke :)
icon11.gif
Trzymam kciuki i za wasze 2 kreseczki a tymczasem dalej cierpliwie czekam Pozdrawiam Cieplutko
icon7.gif

Trzymam kciuki

U mnie jeszcze 16 dni do @ a pobolewa mnie jajnik. Według wyliczen to owu byla wczoraj
 
reklama
Do góry