reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Witam :)
icon10.gif

Uszy do gory kobitki jak mnie sie udało to wierze ze wam tez sie uda:)
icon10.gif

wkoncu zdolne jestescie prawda ?
icon12.gif

Trzymam mocno kciuki cały czas :) Buziaczki
icon11.gif
 
reklama
buzka, ile się staraliście? Może Ty mi dasz nadzieję, że mnie też się kiedyś uda.
Od 2 lat jesteśmy Małżeństwem i ciągle sami:( we dwoje.. Bardzo kocham Męża i tak bardzo chciałabym, żeby się nam udało.

buzi@k, jestem z Krosna (woj. podkarpackie). Wiem, że jeśli będzie taka potrzeba to zdecyduję się na Novum. Narazie jak widzę mają najlepsze "notowania". Zastanawiam się jeszcze nad Krakowem, bo tam byłoby najbliżej. Pozdrawiam Was wszystkie Kochane i życzę cierpliwośći, (której mnie ostatnio brakuje:angry: ) !!
 
dziekuje za milutkie przywitanie!!!:-)

witam ab12321!!!

staramy sie o druga dzidzie i mam nadzieje ze pojdzie gladko ale spodziewam sie kilku cykli:-)

zycze powodzenia wszystkim staraczka :rofl2:
GRATULUJE buzka fasolki:-)
 
Witam nowe staraczki:-):-):-):-)u mnie jutro niby dzien na @ testu nie kupilam,jesli nie pojawi sie @ przez tydzien to dopiero kupie,juz sie nie chce nakrecac jak ostatnio.........:dry:
Zycze samych dwoch grubych krech:tak::-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Życzę Wam dziewczyny dwóch kreseczek na teścikach, ja z mężem zaczynam próby od stycznia 2008, ponieważ narazie nasz brzdąc jest maleńki, ale drugie chcemy mieć szybciutko, bo nie należymy do b.młdziutkich i czas nas goni, jakby się udało, to między moimi maluchami byłaby różnica 1,5 roku!
To nasz Kacperek, zapraszamy na nasz blog: Blog kacperek3 na www.smyki.pl
11891092301045099606




 
Witam koleżanki
Dawno minie tu nie było ale niestety moje starania przerwała bardzo smutna wiadomosc a potem przykry obowiazek załatwiania pogrzebu :baffled:cudownej kobiety mojej mamy, ale juz po mału sie dzwigam i dla niej wlasnie zaczynamy spowrotem starania, zawsze chciała miec sporo wnuków:tak:. Jak na razie to pewnie zaczesto nie bede sie pojawiac ale postaram sie choc raz wtygodniu zajzec. Trzymajcie kciuki aby sie udało.
 
reklama
Do góry