reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Witam
icon11.gif

troszke was zaniedbałam ale to moze przez to ze jestem zmeczona mam mdłosci i ciezko mi usiedziec przy kompie ostatnio spore z nim kłopoty a co tam komp
icon10.gif

Jestem juz w drugim miesiacu dacie wiare :)
icon10.gif
i takie cudenko tam jest :) cos fantastycznego :)Pozdrawiam was goraco i trzymam kciuki
icon11.gif
 
reklama
buzka gratuluje!!!

berni78- czy mogłabym i ja sie dowiedzieć co to za kalendarzyk???

wczoraj pojawiła mi się @
bardzo mi przykro z tego powodu... nie liczyłam,że zajdę w ciąże od razu (choć w przypadku julci tak się stało), ale miałam taką cicha nadzieję.... dzis zakupiłam sobie testy owulacyjne
 
Witam
icon11.gif

troszke was zaniedbałam ale to moze przez to ze jestem zmeczona mam mdłosci i ciezko mi usiedziec przy kompie ostatnio spore z nim kłopoty a co tam komp
icon10.gif

Jestem juz w drugim miesiacu dacie wiare :)
icon10.gif
i takie cudenko tam jest :) cos fantastycznego :)Pozdrawiam was goraco i trzymam kciuki
icon11.gif
na kiedy masz termin :confused::-):-):-)
 
Witajcie Staraczki!! coraz rzadziej tu niestety zagladam a to chyba dlatego ze jest mi smutno,niestety straciłam ciąże przez CLO,gin nie kazała mi odstawic tego leku mimo iz w USG miałąm duży pęcherzyc,któtko przed owulacją i szansa zajscia w ciąże była duża.Mam żal do gin,tyle starania i na marne.Musze sie chociaz Wam wyżalić,bo juz nie mam komu....teraz mam nauczke samemu trzeba wszytskiego pilnować i nie liczyc na lekarzy,bo mają tylu pacjętów ze juz im sie nawet nie chce zadawać dodatkowych pytan,tylko wziąć kase i nastepny...Juz mi to wszystko troche przechodzi,czekam na @@@ i znowu CLO,ale tym razem pojde na USG i wyklucze ciąże,oby sie jeszcze raz udało.Pozdrawiam wszytskich
 
Rudka tak wlasnie z lekarzami jest, sama wszystkiego nastepnym razem dopilnuj. A lekarze szkoda gadac- czasami zrobia wiecej szkody niz pozytku. Sama teraz sie o tym przekonalam. Z moim synkiem bylam u 6 lekarzy i zaden nie potrafi go zdiagnozowac, jeden baran powiedzial mi zebym nie szukala dziury w calym.
Rudka a moze zmien lekarza, bo moze ten nie jest wcale taki dobry.
 
Tutaj dla ciebie link Ewa II kalendarzyk Bardzo mi przykro ze przyszła ta @ wstrętna ale następnym razem;-). Nam ten kalendarzyk pomaga w celowaniu w dziewczynki:-).Zyczę powodzenia w staraniach i trzymam mocno kciuki Ewa II.:-):-):-)
 
Ja natomiast mam nadzieje że za te 3-4 dni nie przyjdzie wredota @ tylko teścik pokarze dwie kreseczki :-) ale bym chciała...:blink: a jak bardzo bym się cieszyła... jednak coś mi się wydaje że wyjedzie z tego @ a nie fasolcia :-(ehh...
 
Ja trzymam liwus za ciebie kciuki i mam nadzieje że nie przyjdzie ta franca @ bądz dobrej mysli życzę Ci dwie piękne krechy na tesciku.;-)Nie poddawajmy się.
Życzę wszystkim miłej nocki.
10.gif
 
reklama
Do góry