reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny, chciałabym mieć też problem z suchym powietrzem, ale ja mam odwrotnie. Wprowadizliśmy się niedawno do nowego mieszkania, okna szczelne, blok ocieplony i mimo wietrzenia, gdy na dworze zimno, na oknach mam parę która się ciągle skrapla, już nowmrlanie wysiadam i nie wiem co z tym robić... Boje sie ze zaraz jakiś cholerny grzyb wyjdzie... Macie jakiś sposób na to? Pochłaniaczy wilgoci próbowałam i nic nie dają...
 
Dziewczyny, chciałabym mieć też problem z suchym powietrzem, ale ja mam odwrotnie. Wprowadizliśmy się niedawno do nowego mieszkania, okna szczelne, blok ocieplony i mimo wietrzenia, gdy na dworze zimno, na oknach mam parę która się ciągle skrapla, już nowmrlanie wysiadam i nie wiem co z tym robić... Boje sie ze zaraz jakiś cholerny grzyb wyjdzie... Macie jakiś sposób na to? Pochłaniaczy wilgoci próbowałam i nic nie dają...

u nas podobnie tyle, że w domu... dowiadywałam się u fachowca od okien (bo wydawało się, że są źle wstawione skoro parują) i okazuje się, że okna nie mają wentylacji a dziurki na dole to do ściekania wody :/ i aby wentylacja grawitacyjna działała i okna nie zachodziły trzeba wyciąć 3-4 cm uszczelki w górze okna i wtedy będzie oki.... poczytaj, piszą o tym w internecie również...
mamy za szczelne okna i ściany ....
 
u nas podobnie tyle, że w domu... dowiadywałam się u fachowca od okien (bo wydawało się, że są źle wstawione skoro parują) i okazuje się, że okna nie mają wentylacji a dziurki na dole to do ściekania wody :/ i aby wentylacja grawitacyjna działała i okna nie zachodziły trzeba wyciąć 3-4 cm uszczelki w górze okna i wtedy będzie oki.... poczytaj, piszą o tym w internecie również...
mamy za szczelne okna i ściany ....
Olyv a u Was to pomogło? Już poinformowałam Mka i jutro wycinamy :-)
Wielkie dzięki!
 
Do dziewczyn zamierzających kupić nawilżacz powietrza.
W Tesco na promocji jest w tej chwili takie cudo :-)
Bez
Może się komuś przyda... :-)
 
Olyv a u Was to pomogło? Już poinformowałam Mka i jutro wycinamy :-)
Wielkie dzięki!
potwierdzam, to zbyt szczelne okna. Powstaje efekt tzw. placzacych szyb. Okna sa za szczelne, wentylacja za to dobra. Wentylacja odciaga powitrze z pomieszczenia, ale musi byc tez naplyw swiezego powietrza. Bo jakcos zostalo zabrane to musi tez byc i dodane aby ilosc powietrza w omieszczeniu sie wyrownala. Jak nie zostanie wyrownana to najzwyczajniej w swiece robi sie w pomieszczeniu kiszonka, ktora pozniej osadza sie wlasnie na szybach. :p
Trzeba rozszczelnic okna. Jesli masz nowe to wystarczy odpowiednio przekrecic klamke w oknie (przekrecic o ok 120* od poyzcji zamknietej). Ale czasem sie zdarza, ze wtetdy zbyt duza ilosc zimnego powietrza dostaje sie do pomieszczenia. Wowczas zamiast ucinac uszczelki co tylko niszczy okna to polecam zakup taiego cuda - nawiewnika, ktory montuje sie do gornej czesci okna, po zwenetrznej czesci:
NAWIEWNIK NAWIEWNIKI "FVent2500F" biały (1385234224) - Aukcje internetowe Allegro
 
Mam pytanie do posiadaczek krzesełek do karmienia - jakie polecacie? Szykujemy sie do zakupu, ale wybór na all mnie zaskoczył. Z góry dzięki za wskazówki :)
 
Mam pytanie do posiadaczek krzesełek do karmienia - jakie polecacie? Szykujemy sie do zakupu, ale wybór na all mnie zaskoczył. Z góry dzięki za wskazówki :)
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-arti-betty-kangurek-najtani-i1453649075.htm-ja to kupilam
A dlatego ze :chcialam krzeselko ze stolikiem a te tradycyjne drewniane sa szerokie(siedzenie)-i dziecko ktore nie siedzi jeszze stabilnie zsuwa sie w nim.
A te co wstawilam link ma pasy bezpieczenstwa-i mala super w nim siedzi.Tylko uwazaj bo jest jeszcze podobny model ale nie ma tego trzpnia krocznego -a to jest super.oparcie jest odchylane do tylu i tacka przesuwana do przodu .
Kupowalam wlasnie od tego sprzedawcy-sa tez tansze ale ja kupowalam o okresie swiateczno noworocznym wiec najpierw dzwonilam i pytalam czy wogole jest na stanie i kiedy bedzie dostarczone.I rzeczywiscie tak jak obiecali-pieniazki wplacilam we wtorek i w srode mialam krzeselko!!!!!!
 
niestety ale ja nie mogę zobaczyć linku - niedziała

a co do krzesełek ja posiadam jeszcze po starszym dziecku BABY DREAm i generalnie jestem zadowolona chociaż trzeba wziąźć pod uwagę że to następny tzw"mebel"
dla mnie stało się ono za duże , co z tego że ma kółka i można przesuwać jak zajmuje mi dużo miejsca
a tu jeszcze inne akcesoria małej typu huśtawka, mata itp to pokoju robi się mało ( niestety nie mieszkam w 100 m2)

najważniejsze że wygodnie siedzi się w tym dziecku, ale na pewno jak będzie dobrze już siedziała kupię coś w stylu krzesełka do karmienia z IKeii któe się składa i jest o wiele mniejsze
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry