reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Anineczka, czego my nie próbowaiśmy. Mleka mam pzekrój przez wszystkie chyba. Kiedyś te waniliowe nestle papki lubiła (mleko nie) no wiec moze spróbujemy w Holandii znowu z nimi zawalczyć, bo w mojej wsi są tylko owocowe a takie to już cios na honorze mojego dziecka;-)

Elbra, no i takiego dziecka Ci zazdroszczę:-);-) Co ja bym dała mieć przez tydzień luksus niemarudzenia przy mleku;-)

Anulka, ja właśnie też nie wiem, czy te jogurty i sery można pod mleko podciągnąć... Bo wtedy miała bym lepszy wynik ;-)
 
reklama
Hej dziewczynki:-)
Jak mija dzień? u nas pogoda nawet w miarę, byliśmy na spacerku ale tylko pól godz bo wieje bardzo, teraz mały śpi a ja zabieram się za porządki jak to zawsze przy sobocie:baffled:
Miłego weekendu
 
Jakoś leci. Byliśmy na spacerku z moim towarzystwem. Krótko, bo dzisiaj też mam sprzątanie. Wyjdziemy jeszcze koło 17, chyba, że koleżanka wcześniej przyjdzie, to ze spacerku będzie doopa.

A teraz młoda śpi, ja sobie trochę pokimałam i jestem, ale widzę, ze coś słabiutko dzisiaj ;-)
 
I ja się melduję wieczorowo;-)
Kalka witaj:tak:
Anineczko znowu mnie rozwaliłaś tym zdyszanym emotikonkiem:-D:-D:-D
Anulka a co z suwaczkiem;-)?
Bira ja tez podaję nawet do 3 razy na wieczór 210+kaszka ewentualnie około4 rano:baffled: i potem o 9 rano czyste mleczko 120 ml
Kalka ja juz od 4 miesięcy pracująca mama jestem:tak:
Larvu niu a co się stało że masz bóle brzucha?

Dobra idę i tu i tam jak pisze Anineczka:-D
 
witam wieczorowo
beata ...a no 2gi dzien @ :dry:
kalka ja odkad synus skonczyl 3 miesiace to kobita pracujaca jestem :sorry2:
anineczka no wymiatasz kobieto :-D
 
witam nocną porą

zdałam dziś ostatni egzamin huraaaaaaaaa !! :-):-)
ale humorku nie mam za dobrego, bo matka nie chciała zostać z wnukiem, więc nie mogłam iść oblać :sorry2: a i pech tak chciał że o 21 net mi przestał działać więc mimo iż siedziałam w domu, z mężem nie pogadałam :-(



u mnie to samo :-) dzieci chyba tak maja... chociaz niektym z tego co widze udaje sie pisac z dziecmi na kolanach... u mnie taka opcja odpada :sorry2:

larvunia
mi sie czasem, uda ale to sporadycznie i jak mały jest śpiący i zasypia przy cycu.......


Wisienko witaj.
Fajnie,że jesteś :-)

hello ;-):-)


Wisienko, witaj:tak: dobrze, ze u was dobrze... zagladaj czasem co??????:tak::tak: a jak u Was cyc, jest jeszcze bo my zakonczylismy 24 lutego rano:tak:quote]

anulka witaj kochana :-) gratuluje decyzji i silnej woli. Będę zaglądać - przynajmniej się postaram :-):-) teraz już mam więcej czasu...
a u nas cyc dalej jest, planuje tak pod koniec marca oduczyć :dry: ale ciężko będzie..
 
reklama
Do góry