reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

magdaaa26 plan buntu powstał w mojej głowie już wczoraj po wczorajszym basenie. I tak: Sebe odbierze ze szkoły mama kolegi który też chodzi na ten sam basen i pojedzie Seba z kolegą. Strój mu naszykowałam rano i wcisnęłąm do plecaka. A Julka dzisiaj po prostu nie pójdzie, bo nie. Ma katar to jej to jakoś wytłumaczę, bo pewnie będe musiała sie z tego wytlumaczyć bo ona uwielbia plywac i niestety pamieta o tym basenie.
 
reklama
Kciuki zaciśnięte! Amerie, trzymaj się!

No i Anbar....gdzie Ty, no gdzie?

pozdrawiam!

A'propos tego badania określającego płeć dziecka....podobno lekarze już dawno o tym wiedzieli i wiedzą, tylko jest generalna Cicho Sza...bo jak się okazało, jak lekarze zaczęli dziewczynom mówić w 7-8tyg czy to chłopiec czy dziewuszka, to podobno odsetek aborcji skoczył raptownie w górę...bo jak niektóre dziewczyny umyśliły sobie, że chcą np dziewuszkę, a okazywało się z badania, że chłopak to usuwały....
 
Ostatnia edycja:
a propo środków nasennych to mi pomaga ciepłe mleczko + miód wieczorkiem, czasem sobie jeszcze zaparzam tym mleczkiem siemie lniane, takie mielone bo na coś dobrze działa tylko już nie pamietam na co :)
 
ze im dłużej w tym roku pochodzę w ciąży, tym dłużej w przyszłym roku posiedzę z Julcią w domku chodzi tu głownie o finanse, czyli macierzyński.
bo i tak siedzieć będę do końca przyszłego roku.
Też to ostatnio wymyśliłam...ale i tak bym chciała już mieć synka przy sobie:)
Wczoraj byłam na chwilę w pracy, to kierowniczka mi powiedziała, zebym nie zapomniała 2 tyg przed końcem macierzyńskiego złożyć o kolejne 2 tyg urlopu...muszę to sobie gdzieś zapisać:)

A co do urlopu tatusiów, to mój M. ma do wykorzystania ok. 40 dni urlopu plus tacierzyński:)
 
ja tez bym chciała, żeby mój miał tyle urlopu do wykorzystania :-) Ale na własnej działalności tak się nie da. co prawda, może wziąć ile chce i kiedy chce, ale to tez przekłada się na końcowy miesięczny dochód. tak więc pozostanie tylko pewnie 1 tygodnia ze mną.
i właśnie tu zastanawiam się, żeby moze wziął "ojcowski". wtedy ZUS zapłaci mu zasiłek. nie będą to duże pieniądze, ale zawsze na paczkę pampersów zostanie hahahaha
 
a ja umyłam okna w kuchni i o matko jak pojaśniało hahaha:-)
Normalnie chyba brudne były :-p
Jutro reszta bo małżonek musi mi zmontować swojego wynalazku zasłony na okna dachowe, bo ni jak się nie da ich teraz umyć.
ale się cieszę że zrobię porządki z oknami bo już na prawdę świata nie widać za nimi.
 
reklama
Scorpionica gratuluje energii - ja dziś mam mega zniżkę. Nawet wymiotowałam, prawie cały czas leżę, nie zważając na to, że muszę spakować torbę, zrobić obiad i zajmować się Martynką
magdaaa26 - mój ślubny z na działalności, wiec znam ten "ból"
 
Ostatnia edycja:
Do góry